CASIO wprowadziło do oferty nowy model z kolekcji BESIDE, BEM-304L. Zdaniem firmy, właśnie BESIDE wkrótce stanie się jedną z wiodących linii zegarków CASIO.

Model BEM-304L to elegancki, męski czasomierz wskazówkowy o ciekawie zaprojektowanej tarczy i stonowanej kolorystyce. Projektanci zadbali, aby klasyczne wzornictwo pasowało do miejskiego, oficjalnego, aczkolwiek niezobowiązującego stylu i według pierwszych recenzji, model ten na pewno przypadnie do gustu wielu osobom.

„Styl CASIO zawsze był postrzegany jako młodzieżowy i sportowy, ale jak pokazały inne linie typu Edifice, CASIO potrafi zrobić dobrze coś, w czym wcześniej się nie specjalizowało. BESIDE to kolejny krok do pokazania, że można w Japonii zaprojektować elegancki zegarek klasyczny dla typowego europejczyka. Jako pierwsi na świecie zdecydowaliśmy się tak mocno wyróżnić tę linię, tworząc dla niej kampanię reklamową i oddzielne materiały reklamowe.” – mówi Rafał Zadara – Brand Manager CASIO.

Zegarek oferowany jest w kilku wariantach kolorystycznych, a także w wersji na pasku skórzanym lub stalowej bransolecie. Miłośnicy elegancji mają do wyboru model BEM-304L, dostępny na skórzanym pasku, z białą i czarną tarczą. Model BEM-304BL ma brązowy pasek i zdobiony jest różowym złotem. BEM-304D oferowany jest z bransoletą i charakteryzuje go czarna, sportowa tarcza. Zegarki mają dwie dodatkowe tarcze z datownikiem i wskaźnikiem czasu w trybie 24‑godzinnym. Wszystkie modele wykonane są ze stali i mają 5 atmosfer wodoszczelności. Najbardziej zegarki te wyróżnia pięknie łączone jasne i ciemne elementy tarczy znajdującej się w dużej, bo aż 45 mm kopercie.

Kolekcja zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów, dlatego firma Zibi – polski dystrybutor zegarków CASIO – zdecydowała się wyróżnić tę linię spośród innych.

Cena zegarka na bransolecie i w wersji brązowej to 399 zł. Zegarek na pasku skórzanym czarnym i białym dostępny jest za 365 zł