Nowa kolekcja Bialcon lato 2010 zaskakuje nowoczesnością i ciekawymi inspiracjami. Pojawiają się w niej zarówno stroje eleganckie, kobiece i ponadczasowe, jak i nowoczesne formy o całkiem nowej linii.

Jedną z podkolekcji jest grupa o nazwie „GARDEN” z nutką vintage wykonaną z naturalnych tkanin.

Kobiety ceniące stylową wygodę z pewnością znajdą coś dla siebie w podkolekcji NONCHALANCHE. Lejące, cienkie dzianiny i wiskozy w pastelowej zgaszonej palecie kolorystycznej idealni prezentują się wykorzystane w nowoczesnych, luźnych fasonach o wyszukanej formie.

Dla pewnych siebie, wyrazistych kobiet idealną stanie się podkolekcja SAFARI GLAMOUR. Charakteryzuje ja linia blisko ciała podkreślająca atuty sylwetki, odważne zastosowanie wzorów i fasonów ze złotymi dodatkami nadającymi całości wyjątkowej elegancji i wysmakowania.

Metalowe dodatki znalazły zastosowanie w innej grupie tematycznej CITY PUNK. Wyraźnym trendem będą też proste, minimalistyczne formy w monochromatycznych kolorach.

Bialcon nie zapomniał o wrażliwych kobietach z romantyczną duszą, które kochają cukierkowe kolory i słodkie dodatki. Podkolekcja SWEET ROMANCE todpowiedź na pragnienia tych kobiet.

W kolekcji występuje również grupa o nazwie 60’ 80’, nawiązująca do wzorów i fasonów z minionych lat. Wykorzystano tu magie intensywnych kolorów i trapezowych fasonów, które przenoszą w klimat z przeszłości. Nie zabraknie też strojów klasycznych, które odmłodzone i odświeżone zwracają uwagę.

Kolekcja wiosna-lato wybiega naprzeciw oczekiwaniom pań, które chcą wyróżnić się z tłumu i poczuć się wyjątkowo.

Jak co roku hasłem przewodnim marki jest ‘Express yourself’ czyli „Wyraź siebie”. Bialcon zachęca kobiety, aby pokazywały swą wyjątkowość, indywidualność poprzez oryginalny ubiór.

Kolekcję można kupić już od 19 zł (począwszy od dodatków biżuteryjnych)aż do 399 zł.

Adresy sklepów na stronie: http://bialcon.pl/