Kolekcje sygnowane przez artystów sceny street art na dobre wpisały się w charakter marki CROPP. W tym roku do współpracy zaproszono wyjątkowego portugalskiego artystę - ADD FUEL TO THE FIRE. To zupełnie nowa odsłona kolejnej kolekcji artystycznej CROPP, dedykowanej wszystkim trendsetterom i sympatykom nieszablonowego podejścia do ubioru.

Tegoroczna kolekcja CROPP "ADD FUEL TO THE FIRE" powstała przy współpracy z portugalskim artystą nurtu streetart - Diogo Machado. Artysta mówi sam o sobie, że jest graficznym "freelancerem", który z upodobaniem tworzy nieszablonowe projekty. Kwaśno-freakowe postacie z grafik to małe, zabawne, czasem nawet nieco odstraszające istoty, przypominające roboty lub człekokształtne stworki. "ADD FUEL TO THE FIRE" zaprasza nas do swojego funkowego świata, łącząc różne gatunki sztuki: muzykę, film, streetart i gry video. 

Diogo wspólnie z marką CROPP przyczynił się do powstania kolejnej już artystycznej kolekcji. Modele bluz, t-shirtów jak i dodatków stały się polem ekspozycji jego prac. Kolekcja utrzymana jest w charakterystycznym dla Diogo stylu i dedykowana do wszystkich tych, którzy lubią pojechane klimaty. CROPP "ADD FUEL TO THE FIRE" została zaprojektowana tak, by tworzyć tematyczne sety. Na modelach obok grafik znajdują się również printy all-over umożliwiające kompletne zestawianie ubrań z akcesoriami