Ewa Minge, uznana za jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich projektantek po raz kolejny zaskakuje.

22 kwietnia zaprezentowała kolekcję w której dominowały monochromatyczne kolory – czarny i biały. Swój pokaz podzieliła na trzy części: Pret-a-Porter, Couture oraz po raz pierwszy na wybiegu – ekstrawaganckie suknie ślubne. W kolekcji na co dzień przeważały letnie sukienki, spódnice i asymetryczne bluzki. Z jednej strony klasyka i grochy z drugiej ekstrawagancja.

Co ciekawe projektantka po raz pierwszy zaprezentowała widowni swoje suknie ślubne. Tu również nie zabrakło ekstrawagancji, awangardy. Jednak wśród sukni Ewy można było odnaleźć też klasyczne i proste. Publiczność zwróciła uwagę na welony stworzone przez Minge. Małe i ciekawie wiązane, rewelacyjnie uzupełniające kolekcję.

Na pokazie pojawiły się znane polskie gwiazdy. Ich zadaniem było zachowanie konwencji czerni i bieli. Podczas Black&White Obsession Luxury Show zauważyć można było np. Kasię Skrzynecką z partnerem Marcinem Łopuckim, Mariusza Czerkawskiego z żoną Emilią Raczyńską, Małgorzatę Teodorską z partnerem Krystianem Zielińskim, Jakuba Przebindowskiego z Martyną Kliszewską