Najnowsza, damska kolekcja obuwia Sorel to połączenie klasyki lat 60-tych z obecnymi trendami w modzie. Projektanci, jak zawsze zaproponowali naturalne materiały, nowoczesne wykończenie, funkcjonalność wzorów i uniwersalny design, dzięki którym buty idealnie sprawdzają się zarówno w codziennym, miejskim życiu, jak i podczas weekendu spędzonego za miastem, czy narciarskiego urlopu w górach. Jednocześnie buty Sorel to najlepsza jakość marki, znanej już od ponad 100 lat.  

Założona w 1908 roku w Kanadzie firma Sorel znana jest na całym świecie z produkcji wygodnych, oddychających i przede wszystkim chroniących przed zimnem butów. Na początku lat 60-tych Sorel jako pierwsza marka na świecie zaproponowała modele wykonane ze skóry, z gumową podeszwą 
i wyjmowaną wkładką ocieplającą. Od tego czasu firma utrzymuje tradycyjny styl, dopasowując go do obecnie panujących trendów w modzie. Dzięki temu w każdej kolekcji powstają nowe, ciekawe wzory. 

W tym sezonie marka bazuje na klasycznym designie kultowego projektu Pac z 1964 roku. To, na co zwracają uwagę miłośnicy marki Sorel to różnorodna kolorystyka modeli butów od klasycznych brązów i czerni po najbardziej szalone i radosne kolory jak róż, zieleń czy fiolet. Dodatkowo różne faktury i wzory stosowanych materiałów pozwalają dobrać buty do własnego charakteru i stylu ubierania.

Dla kobiet ceniących luksus wprowadzono także ekskluzywną, limitowaną serię modelu 1964™ RESERVE 09. Jest ich jedynie 1 000 par na całym świecie, z czego 300 trafiło na europejski rynek. Polki mogą zamówić buty w punktach sprzedaży Sorel, których lista znajduje się na stronie www.sorel.com.

Buty Sorel sprawdzają się w każdych warunkach. Nie tylko jesienią i zimą, ale przez cały rok – podczas śnieżnych przygód, miejskich eskapad, wiosennych deszczyków i codziennej aktywności.
Marka pozostawia ślady swoich butów już nie tylko w śniegu, ale o wiele dalej