Coraz częściej możemy zaobserwować, że znane firmy motoryzacyjne decydują się na wprowadzenie limitowanych serii ubrań specjalne dla wielbicieli danej marki. Co więcej w świecie mody obserwujemy swego rodzaju trend, podczas którego coraz więcej znanych marek decyduje się sygnować swoje ubrania znanymi koncernami motoryzacyjnymi. Mogliśmy to zoabczyć w przypadku firmy Adidas i kolekcji Vespa, czy też Puma Ferari.  

W najnowszej kolekcji Porsche zobaczymy bardzo ciekawe sportowe ubrania, które podobnie jak w przypadku samochodów, chcą wyprzedzać swoją konkurencję. Dlatego w najnowszej kolekcji nie tylko znajdziemy ubrania przeznaczone dla kierowców, ale również dla osób uprawiających golfa, pływanie, czy też tenisa. Wszystko za sprawą kolaboracji z inną niemiecką marką Adidasem. Ubrania są tak zaprojektowane, żeby były przede wszystkim wygodne i praktyczne. Jednak nie można zapomnieć przy tym, że oprócz sportowego stylu znajdziemy też ubrania typu casual. W tym wypadku na uwagę zasługują koszule, bluzki w serek czy wreszcie torby, które choć zachowują wygląd sportowy, to jednak nie można zapomnieć o elementach eleganckich, które dodają interesującego efektu do całości. 

Jak widać nawet kolekcje sportowe coraz częściej stają się eleganckie. Mnie się to jak najbardziej podoba. W końcu podczas biegania powinniśmy nie tylko czuć się wygodnie ale również zachowywać pewien styl. A Wam jak podoba się najnowsza kolekcja? Przypadłą Wam do gustu?