Spożywaniu tego trunku należy się również nieprzeciętna oprawa, dlatego Bracia Sieger, w ramach współpracy z manufakturą Porcelany Furstenberg, stworzyli wykwintny kubek do szampana.

Szampan, najszlachetniejszy z win, kojarzony jest od stuleci z elegancją, luksusem i celebrowaniem wyjątkowych okazji. Piciu go powinien towarzyszyć należyty szacunek, stąd ten szampana podaje się zazwyczaj w tradycyjnych, wąskich kieliszkach. Dlaczego jednak nie pozwolić sobie na odrobinę awangardy jaką proponuje Manufaktura Furstenberg? Owocem współpracy Książęcej Manufaktury Porcelany z marką Sieger jest designerska kolekcja Sip of Gold.
Bracia Sieger zaczynali od współpracy z takimi gigantami jak Duravit, Arzberg, Dornbracht czy Książęca Manufaktura Porcelany Fürstenberg. Dziś podpisaną własnym nazwiskiem marką firmują nie tylko kolekcje porcelany, ale też wkraczają w świat mody męskiej z awangardowymi krawatami i ekskluzywnymi spinkami do mankietów. Dla Książęcej Manufaktury Porcelany Fürstenberg tworzą kolekcje porcelany użytkowej: najpierw powstała turkusowa linia My China, kolekcja dekoracyjnych kubków Liebestrank, w końcu luksusowa linia złoconych kubków do szampana Sip of Gold. 
Swoje nowatorskie spojrzenie na kulturę picia szampana zamknęli właśnie w eleganckim przedmiocie, wykonanym z najwyższej jakości porcelany i 24 karatowego złota. Setki odbijających się wewnątrz wypełnionego szampanem kubka refleksów sprawiają wrażenie, jakby w środku znajdowało się płynne złoto. Jego wyrafinowana estetyka idealnie dopełnia charakteru trunku, niczego mu przy tym nie ujmując. Kubek Sieger to szczyt elegancji. Niebanalna i szalenie oryginalna propozycja dla wszystkich, którzy lubią otaczać się luksusem, czy to podczas romantycznej kolacji we dwoje, czy na oficjalnym przyjęciu. 
Kubek do szampana marki Sieger to produkt najwyższej klasy. Gwarantem jakości są zarówno szlachetne materiały, jak i znakomici twórcy. A sam szampan smakuje jeszcze lepiej, kiedy jest skąpany w czystym złocie.

Cena: od 410 do 735 zł
Kubek dostępny jest w czterech wzorach: Plan, Woven, Circus oraz Cushion.