New Look to brytyjska sieć odzieżowa. W Wielkiej Brytanii i Irlandii ma aż 612 sklepów. To bardzo popularna marka na wyspach, w której za nieduże pieniądze można kupić ubrania, dodatki, akcesoria inspirowane modą z wybiegów.

Sieć chce ruszyć ze swoimi sklepami w Polsce już w listopadzie. Pierwsze miasto, jakie prawdopodobnie będzie mogło robić zakupy w nowym sklepie to Wrocław. W grudniu również stolica będzie mogła pochwalić się swoim sklepem. Jeśli chcesz zrobić zakupy już, albo znasz sklepy i ubrania z New Looka można zamówić je przez Internet. Sieć zapewnia transport do Polski. Wszystkie fanki nowej sieciówki za pewne nie mogą się już doczekać, a Ci którzy jej nie znają zapewne są ciekawi co sobą prezentuje. Ciuchy z New Looka często wybiera do swoich stylizacji Gok Wan. Marka może się pochwalić także współpracą z gwiazdami. Swoją kolekcję stworzyła dla nich Lilly Alien, a twarzą nowej kolekcji jest Alexa Chung (znana z programu Goka Wana). 
Polskie internautki już zaczęły spekulacje, gdzie zostaną otwarte kolejne sklepy i czy ceny będą podobne do tych w UK. Wygląd sklepów i ceny nie są jeszcze znane. Wszystko okaże się pod koniec listopada.

Wiele dziewczyn narzeka, że sieć Topshop, która na wyspach jest dość tania i powszechna, w Polsce jest renomowanym butikiem, którego ceny przewyższają możliwości np. studentek. Czy tak samo będzie z New Lookiem? Na wszystko trzeba będzie poczekać i mieć nadzieję, że to nie ostatnia marka z wysp, która zawita w kraju nad Wisłą. Zakupoholiczki marzą także o sieci Primark. Kto wie, może w przyszłości? Póki co można zaspokoić się wieloma aukcjami internetowymi, gdzie możemy kupić rzeczy z Primarka, New Looka, czy angielskiego Topshopa. Na polskie sklepy, w angielskim stylu czekamy z niecierpliwością…