Gillette Venus, wiosną 2009, wprowadza na polski rynek Venus Breeze - pierwszą maszynkę do golenia z wbudowanymi paskami żelu. Teraz nie potrzeba dodatkowego żelu lub pianki, aby uzyskać jedwabiście gładką skórę godną bogini. Odkrywanie kobiecego piękna nigdy nie było tak proste!

Rewolucyjne połączenie maszynki i żelu w jednym produkcie to rezultat pracy ekspertów Gillette szukających innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie damskiego golenia. Gillette Venus, marka pod parasolem Gillette, stosowana już przez 40 milionów kobiet na świecie, stworzyła produkt „2 w 1”, który czyni golenie łatwiejszym i bardziej komfortowym.

„ Dzięki Venus Breeze, maszynce znacznie ułatwiającej golenie, kobiety na całym świecie mogą rozpocząć każdy nowy dzień z idealnie gładką skórą.”
/Dr. Kristina Vanoosthuyze, ekspert z działu Badań i Rozwoju Gillette/

„ Nowa Venus Breeze, z opływowym kształtem i wbudowanymi paskami żelu, pozwoli nawet najbardziej zabieganym kobietom poczuć się pewnie, pięknie i komfortowo w każdej sytuacji.”
/Dr. Kristina Vanoosthuyze, ekspert z działu Badańi Rozwoju Gillette/

Venus Breeze - maszynka i żel w jednym.

Venus Breeze to pierwsza maszynka z wbudowanymi paskami żelu na naszym rynku. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na dodatkowym żelu czy piance: maszynkę wystarczy jedynie zwilżyć delikatnie wodą, a żel uwolni się z niej samoczynnie i zapewni odpowiednie nawilżenie. Dzięki temu golenie pod prysznicem jest wygodniejsze niż dotychczas – koniec ze spływającym preparatem do golenia i trudnościami przy jego nakładaniu!

Na komfort golenia składają się także inne czynniki. Maszynka roztacza tropikalny, orzeźwiający zapach. Wyposażona jest w trzy ostrza, co zapewnia dokładne golenie. Paski żelu są ruchome, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu kobiecego ciała, nawet w najtrudniejszych okolicach.
Ponadto paski zawierają olejki naturalne, co sprawia, że Venus Breeze to nie tylko golenie, ale i doskonała pielęgnacja skóry.

Dodatkową wygodę gwarantują wbudowane we wkład listki napinające skórę. Maszynka Venus Breeze ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu doskonale leży w dłoni. Rączka została zaprojektowana tak, aby chwyt był pewny i wygodny nawet w wannie, czy pod prysznicem, gdy dłonie są mokre i śliskie. Wykonana jest w niezwykle kobiecym i atrakcyjnym lawendowym kolorze.

Venus Breeze posiada wymienne wkłady, które należy wymienić, gdy paski żelu się kończą lub gdy ostrza są tępe.

Maszynka oferowana jest w zestawie z dwoma ostrzami i plastikową podstawką, którą można przymocować w łazience.


Maksymalna sugerowana regularna cena detaliczna:
Venus Breeze - maszynka z dwoma wkładami – 49,99 PLN
4 wkłady do maszynki Venus Breeze – 49,99 PLN