Najpopularniejszy dotykowiec Samsunga teraz z modułem GPS i funcją ActiveSync

Po sukcesie rynkowym telefonu Samsung Avila, który na całym świecie zyskał ponad 10 milionów użytkowników zaledwie w 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia sprzedaży, nadszedł czas na nową i jeszcze bardziej funkcjonalną wersję tego modelu. Właśnie na rynek wchodzi Samsung Avila GPS, która oferuje jeszcze więcej niż bestsellerowa poprzedniczka... Wbudowany moduł GPS przekształca ten zgrabny telefon w poręczne urządzenie do nawigacji, które przydaje się zarówno podczas podróży samochodem, jak i spaceru. Gdy jesteśmy z dala od komputera nieoceniona może okazać się również obsługa poczty ActiveSync, pozwalająca na łatwą synchronizację konta pocztowego, kontaktów oraz wpisów do kalendarza. Dzięki niej mamy szybki i bezpośredni dostęp do swoich prywatnych i służbowych maili. 
Kupując Avilę GPS, możemy wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych: śnieżnobiałej, czarnej lub srebrnej.

Dodatkowe akcesoria
Telefon z nawigacją wymaga specjalnych akcesoriów. Specjalnie z myślą o nowej Avili został stworzony zestaw Navi, w którego skład wchodzi uchwyt i ładowarka samochodowa. Eleganckie etui z rysikiem to propozycja dla osób, które lubią mieć dodatkową ochronę telefonu przed zarysowaniami.
Zestaw Navi AAVP0063 – 89,00 zł
Etui z rysikiem – 29,00 zł

Samsung Avila GPS wyposażono w 3-calowy dotykowy wyświetlacz 240x400, za pośrednictwem którego z łatwością możemy zarządzać wszystkimi funkcjami telefonu, a jest ich niemało... W obszernej pamięci wewnętrznej (100 MB) możemy umieścić ulubione zdjęcia, filmy i pliki muzyczne. Tylko jeden ruch palcem przekształca Avilę w multimedialny gadżet, do wyboru mamy m.in.: odtwarzacz muzyczny oraz 3,2 MPix aparat fotograficzny 
z funkcją wykrywania uśmiechu i możliwością nagrywania filmów, przeglądarka www, radio FM, przeglądarka zdjęć.

Samsung Avila GPS to nowe spojrzenie na możliwości telefonu komórkowego. Funkcja rozpoznawania pisma sprawia, że wiadomości sms niczym listy możemy opatrzyć odręcznym charakterem pisma, a telefon odblokować jedną literą alfabetu. Natomiast lista kontaktów to jednocześnie podręczny album – do każdego znajomego możemy przyporządkować zdjęcie bądź charakterystyczny obraz. 
Do dyspozycji mamy również wiele użytecznych widgetów, dzięki którym wszystkie najważniejsze funkcje będą zawsze pod ręką.

Model Samsung Avila GPS będzie dostępny w sprzedaży od lutego w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599,00 PLN