4 września w Galerii Mokotów otworzono salon firmowy Napapijri, marki o wieloletnich tradycjach i korzeniach sięgających wypraw polarnych z początku XX wieku. Oprócz kolekcji w stylu sportowym, marka oferuje także bogaty wybór strojów z kolekcji casual. Salon o powierzchni 80 mkw. mieści się na I poziomie Galerii Mokotów, tuż obok salonów Wrangler i New Look. To czwarty w Europie sklep Napapijri, którego wnętrze stworzono zgodnie z najnowszym konceptem marki.
Napapijri oferuje odzież dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Oprócz propozycji z kolekcji sportowej i casual, która jest idealna na wyprawy do miasta, w salonie można nabyć także akcesoria, w tym paski, torby i obuwie. Marka Napapijri od lat prowadzi działania proekologiczne, dlatego ubrania wykonane są z najwyższej jakości tkanin. Zaawansowane technologicznie materiały zostały wykorzystane w strojach z kolekcji sportowej przeznaczonej nie tylko dla osób wybierających się na śnieżne ekspedycje, ale także wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas w mieście. Marka Napapijri za pośrednictwem kolekcji inspirowanych dalekimi podróżami, zachęca klientów do poznawania nieznanego świata
i doświadczania silnych emocji, które towarzyszą wyprawom w nieznane.
Wystrój salonu jest równie niezwykły, jak bogata oferta. Napapijri w Galerii Mokotów to czwarty sklep w Europie stworzony według nowego konceptu marki wprowadzonego w sierpniu tego roku. Ciepło, przytulnie i komfortowo – taki jest nowy salon Napapijri. Podróżnicy po powrocie z dalekich wypraw znajdą w nim schronienie i azyl, a klienci spokój, dzięki temu, że poszczególne elementy wystroju inspirowane są naturą. Sklepy firmowe marki o podobnym wystroju znajdują się także we Florencji, Hamburgu i Pradze.