norah jones

Najnowszy album artystki zatytułowany „Litte Broken Heart” ukaże się już 1 maja. Płyta jest owocem współpracy wokalistki z producentem Brianem Burtonem, bardziej znanym pod pseudonimem Danger Mouse. Wiemy już też jak będzie wyglądać okładka płyty, oraz tracklista, która została stworzona wspólnie przez Jones i Burtona.

Inspiracją dla projektu okładki nowego albumu Jones były plakaty filmów z połowy ubiegłego wieku, które zdobiły ściany usytuowanego w Los Angeles studia nagraniowego Burtona. „Brian ma w swoim studiu ogromną kolekcję plakatów do filmów Russa Meyera”, wyjaśnia Jones. „Jeden z nich, do filmu pod tytułem Mudhoney, wisiał nad kanapą, na której codziennie przesiadywałam. Zawsze, gdy na niego patrzyłam, myślałam, że chciałabym wyglądać tak fajnie, jak ta dziewczyna z plakatu. Podczas tworzenia płyty nieustannie się na niego gapiłam; to naprawdę świetna grafika!”-dodaje artystka.

Najnowsza płyta Norah Jones

Norah ma już zaplanowaną trasę koncertową na ten rok. Artystka występować będzie na festiwalach, w amfiteatrach oraz klubach zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Podczas tournee będzie promować swoją najnowszą płytę.

Ciekawe kiedy zawita do Polski!

 

Oto Tracklista:

1. Good Morning

2. Say Goodbye

3. Little Broken Hearts

4. She’s 22

5. Take It Back

6. After The Fall

7. 4 Broken Hearts

8. Travelin’ On

9. Out On The Road

10. Happy Pills

11. Miriam

12. All A Dream


Autor: Joanna Zawadzka