Podczas gdy obecnie większość czasu poświęca na przyzwyczajenia się do roli matki swojego synka, Marion Cotillard gra pierwsze skrzypce w nowo-wydanej reklamie modowego giganta- Diora.

Aktorka znana między innymi z roli w "Incepcji" pokazuje swoją wyjątkową elegancję podczas pozowania do zdjęć, zwracając szczególną uwagę na właściwe uwydatnienie rzeczy w nich najważniejszej (oprócz samej aktorki oczywiście) - torebki na łańcuszku z nowej kolekcji Miss Dior.

Sesja została wykonana przez Mikaela Janssona i efekt naprawdę jest bardzo ciekawy. Fotograf bardzo fajnie wykorzystał w tych ujęciach słońce, przez co kolorystyka fotografii jest niebanalna i tworzy niesamowity klimat, dzięki któremu nie można oderwać od nich wzroku.

Wysiłki Marion Cotillard będzie można zobaczyć już w dzisiejszym wydaniu włoskiego magazynu Amica (w tym celu należy zapewne wybrać się do EMPiKu). To jednak nie koniec medialnych podbojów Marion. 16 lipca sesja ukaże się w Madame Figaro oraz brytyjskim wydaniu Elle, a we wrześniu zagości między innymi w Vanity Fair.