Rachel Weisz i Daniel Craig po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie 4 stycznia 2012 roku.
Aktorzy wystąpili wspólnie podczas premiery filmu „Dziewczyna z tatuażem” w reżyserii Davida Finchera z głównymi rolami Rooney Mary i Daniel Craiga. Był to pierwszy raz, kiedy małżonkowie pojawili się oficjalnie razem.


Daniel Craig i Rachel Weisz

Trzeba również przyznać, że w trakcie uroczystej premiery filmu w Madrycie aktorzy prezentowali się bardzo modnie i stylowo. Rachel zachwyciła wszystkich czarną elegancką suknią od Alexandra McQueena. Jako dodatki wybrała kopertówkę zdobioną piórami oraz satynowe szpilki od Rogera Viviera. Daniel dopasował się do stylu małżonki wybierając garnitur przypominający strój angielskiego dżentelmenta sprzed lat.

Para aktorów zaczęła się spotykać  po wspólnym występie w filmie  „Dream House”.  Jednak przez długi czas aktorzy ukrywali  swój romans, później zaręczyny i w końcu ślub.
Mimo to, do mediów doszły informacje o ich tajemniczym ślubie, które później zostały potwierdzone przez rzecznika prasowego aktorki.

Rachel i Daniel pobrali się 22 czerwca 2011 roku w Nowym Jorku. Podczas skromnej uroczystości towarzyszyły im tylko cztery osoby: córka Daniela, Ella, syn Rachel, Henry oraz dwójka przyjaciół pary.

Autor: Karolina Popłońska