Święta już za pasem, o czym przekonuje nas jesienno – zimowa aura za oknem. I jak zawsze przy tej okazji świat podzielony jest na przezornych i zapobiegliwych, którzy już kompletują listę prezentów i tych mniej zorganizowanych, którzy zostawiają zakupy na ostatnią chwilę. Każdemu jednak zależy na prezencie trafionym, efektownym i przynoszącym nieskrywaną radość osobie obdarowanej. Nowa świąteczna wersja ekspresu LAVAZZA A MODO MIO w śnieżnobiałej oprawie może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Pomysł na idealny prezent gwiazdkowy dla najbliższych nierzadko sprawia nam wielki kłopot. Jak nie popaść w rutynę, kupując ponownie perfumy, albo nie wydać się mało oryginalnym ofiarowując kolejne zestawy kosmetyków, wystawianych na półkach w supermarkecie? Dla wszystkich cierpiących na brak pomysłów i nieustający brak czasu, włoski ekspert w dziedzinie kawy podsuwa oryginalne rozwiązanie. Ekspres LAVAZZA A MODO MIO – w specjalnym bożonarodzeniowym wydaniu.

LAVAZZA A MODO MIO, to innowacyjny projekt światowego giganta w dziedzinie kawy, który od niespełna paru miesięcy jest na rynku polskim i już zdążył odnieść sukces wśród wielbicieli prawdziwego włoskiego espresso. To nowoczesny system składający się z ekspresu do kawy oraz kapsułek z oryginalnymi mieszankami kawy LAVAZZA.
LAVAZZA A MODO MIO pozwala na przyrządzenie doskonałej i aromatycznej kawy zgodnie ze złotymi zasadami parzenia prawdziwego espresso. Połączenie najnowszej technologii w dziedzinie ekspresów ciśnieniowych oraz pasja i ogromna wiedza na temat kawy stworzyły idealny system do użytku domowego. LAVAZZA A MODO MIO gwarantuje wyborne espresso za każdym razem, od pierwszej do ostatniej filiżanki. Parząc kawę w tym ekspresie można poczuć się jak prawdziwy barista we włoskiej kawiarni.
Śnieżnobiała, świąteczna wersja ekspresu to przykład nowoczesnej i eleganckiej stylistyki, która doskonale komponuje się we współczesnych i designerskich wnętrzach. Z kolei niewielkie rozmiary ekspresu powodują, że po mistrzowsku aranżuje się on nawet w najmniejszych kuchniach.

LAVAZZA A MODO MIO to także wyjątkowe kompozycje kawowe szczelnie zamknięte w kapsułkach. Wszystkie mieszanki wyróżnia niepowtarzalny smak oraz znak jakości i oryginalności LAVAZZA. Każda kapsułka zawiera dokładnie 7,5 g kawy, czyli dokładnie tyle, ile barista zużywa do przygotowania jednej filiżanki espresso. Do wyboru mamy cztery wyborne mieszanki: ciemną, aksamitną i niezwykle esencjonalną Appassionatamente, delikatną o bogatym smaku Deliziosamente, łagodną i aromatyczną kawę bezkofeinową Cremosamente oraz kremowy smak włoskiej kawy w dużej filiżance, czyli Dolcemente.

Biały, prezentowany w oryginalnej świątecznej konwencji ekspres LAVAZZA A MODO MIO to przypuszczalnie najbardziej trafiony prezent pod choinkę w tym roku.

Sugerowana cena dystrybutora to 799 zł
Opakowanie z 16 kapsułkami LAVAZZA A MODO MIO kosztuje około 24 zł.
Zarówno ekspresy jak i kapsułki LAVAZZA A MODO MIO dostępne są w nowoczesnych hipermarketach oraz sklepach ze sprzętem RTV i AGD. Dystrybutorem LAVAZZA A MODO MIO w Polsce jest SAECO POLSKA