By żaden szczegół nie umknął uwadze, wyposażona w szklane soczewki 
i 2 megapikselowy sensor, kamera Logitech Webcam C600 oferuje płynny przekaz w jakości HD oraz umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 8 megapikseli (wspomagane oprogramowaniem). Zastosowana w urządzeniu technologia RightLight 2 pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu nawet przy przygaszonym świetle, 
a oprogramowanie Logitech Video Effects pomoże urozmaicić rozmowę zabawnymi efektami.  
W modelu Logitech C500 wykorzystano sensor o rozdzielczosci 1.3 megapiksela oraz szklane soczewki. Na straży jakości obrazu stoi technologia RightLight, a dzięki Logitech Video Effects można pokazać się w zupełnie nowej „odsłonie”.
Logitech Webcam C300, Logitech Webcam C250, Logitech Webcam C200 
Kamera internetowa C300 umożliwia robienie zdjęć w jakości 5 megapikseli (wspomagane oprogramowaniem). Logitech® Video Effects™ Fun Filter pozwala na dodanie interesujących efektów wizualnych do codziennych rozmów. 
Logitech Webcam C250, wyposażono w sensor VGA oraz oprogramowanie Logitech® Video Effects Fun Filters.
Sensor VGA zastosowano także w modelu Logitech Webcam C200. Kamera umożliwia robienie zdjęć w rozdzielności 1.3 megapisela (wspomagane oprogramowaniem).  
Ponieważ w komunikacji dobrej jakości dźwięk jest tak samo ważny jak czysty obraz, wszystkie nowe kamery internetowe Logitech wyposażone są w wbudowany mikrofon 
z technologią Logitech® RightSound™, która redukuje niechciane szumy płynące 
z otoczenia. 
Dzięki uniwersalnemu zaciskowi, Logitech® Webcam Pro 9000, Logitech® Webcam C600, Logitech® C500, Logitech® C300, Logitech® Webcam C250 oraz Logitech® Webcam C200 z łatwością można przymocować do monitorów LCD i komputerów przenośnych. 
Logitech Vid – darmowy, szybki i łatwy w obsłudze program do wideo rozmów.
Aplikacja Logitech Vid to kolejny krok do jeszcze większego uproszczenia rozmów wideo. Program nie wymaga wieloetapowej instalacji, a intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że przeprowadzenie rozmowy staje się dziecinnie proste. Logitech Vid można pobrać bezpłatnie ze strony www.logitech.com/Vid. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników kamer Logitech oraz osób przez nich zaproszonych.

Vid jest automatycznie instalowany w momencie podłączenia do komputera kamery Logitech. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć i wszystko gotowe. Przed pierwszą rozmową wideo Vid wysyła maila pod wskazany przez użytkownika adres e-mail. Aby nawiązać połączenie odbiorca musi tylko zaakceptować zaproszenie.

Program Vid został opracowany wyłącznie z myślą o wideo komunikacji. Dzięki temu aplikacja oferuje użytkownikom przyjazny i łatwy w obsłudze interface. Lista kontaktów wyświetlana jest w postaci miniaturowych zdjęć. Aby nawiązać połączenie z wybraną osobą wystarczy kliknąć w ikonę przedstawiającą naszego rozmówcę.
Vid jest darmowym oprogramowaniem oferowanym wraz z kamerami Logitech. Osoby nie posiadające kamer Logitech również mogą korzystać z aplikacji dzięki mailowemu zaproszeniu do zarejestrowanych użytkowników. (Jeżeli zaproszenie zostało wysłane przez osobę, która nie zainstalowała kamery Logitech, wówczas Vid jest dostępny przez 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego z programy można korzystać 
po zainstalowaniu kamery Logitech).

Vid jest kompatybilny z komputerami PC oraz Mac. 

Wszystkie kamery współpracują również m.in. ze Skype™, Windows Live™ Messenger, Yahoo!® Messenger i AIM®. 

Ceny i dostępność
Wszystkie kamery będą dostępne w sprzedaży w Polsce z początkiem sierpnia, sugerowane przez producenta ceny detaliczne wyniosą:
Logitech Pro 9000 – 459 PLN (SRP: €109.99), 
Logitech Portable Webcam C905 – 419 PLN(SRP: €99.99), 
Logitech Webcam C600 – 339 PLN (SRP: €79.99), 
Logitech Webcam C500 – 209 PLN(SRP: €49.99),
Logitech Webcam C300 – 169 PLN(SRP: €39.99), 
Logitech Webcam C250 – 129 PLN(SRP: €29.99) 
Logitech Webcam C200 – 89 PLN (SRP: €19.99)