Samochody od zawsze budziły w nas różne emocje. Dla jednych są obiektem pożądania a dla innych dodatkiem do garderoby. Jak co roku na Dubai Motor Show prezentowane są najciekawsze perełki ze świata motoryzacji. W tym roku specjalnie dla koneserów Bugatti przygotowało limitowane edycje swoich modeli Veyron. 2 wersje będą dostępne tylko po jednym egzemplarzu. Są to “Sang d’Argent” i “Soleil de Nuit”. Z kolei Nocturne będzie dostępy tylko w 5 egzemplarzach. 
Za Sang d’Argent zapłacimy 1,45 milionów Euro. Soleil de Nuit jest wart 1,55 milionów Euro a Nocturne aż 1,65 milionów Euro. 

Sang d’Argent jest modelem o srebrnej kolorystyce z pomalowanymi drzwiami i zderzakami oraz z wysokiej jakości skórą oraz elementami, które możemy dostosować do własnych potrzeb. 

Z kolei Soleil de Nuit jest w niebiesko- czarnej kolorystyce z pomarańczową skórą w środku. Trzeba przyznać, że połączenie bardzo odważne ale również niezwykle ciekawe. 

Najdroższy z nich Nocturne to już klasyka. Połączenie koloru srebrnego z czarnym dodaje mu tylko elegancji i szyku. Klasyczne wnętrze sprawia, że naprawdę wygląda bardzo atrakcyjnie. Trzeba przyznać, że Bugatti zawsze dba o szczegóły zachowując przy tym maksimum stylistyki.

A Wam jak podobają się limitowane modele? Przypadły Wam do gustu?