Louis Vuitton jedna z najpopularniejszych ekskluzywnych marek. Jednym z najsłynniejszych produktów są torebki z charakterystycznym monogramem. Marc Jacobs, aby nie znudzić swych klientek, co sezon troszkę je modyfikuje. Były już m.in. monogramy Canvas, Multicolore czy Idylle. Teraz przyszła kolej na Eden, który na razie jest w posiadaniu gwiazd i nielicznych stałych klientek francuskiego domu mody. Mimo, że Eden miał swoją premierę podczas sezonu wiosna / lato 2010 to dopiero teraz zaczyna być o niej głośno.

Linia Eden została podzielona na różne desenie zastosowanego materiału, kolory oraz fasony. Składa się ona z Neo, Speedy 25 oraz Pochette Zoe. Najmniejsza Zoe ma zaledwie 5cm x 27,5cm x 5cm. Kopertówka występuje w dwóch odcieniach, brązwoym oraz ciemno bordowym. Jest to malutka torebeczka, w której nie zmieścimy więcej niż szminkę, telefon i mały portfel. Nam szczególnie podoba się Neo w kolorze zielonym. Torebka o wymiarze 29cm x 30cm x 19cm zmieści niemal wszystko, nie tracąc przy tym zgrabnego fasonu. Speedy 25 jest typową, klasyczną torebkę Louis Vuitton. Nowy monogram jest kilka odcieni jaśniejszy niż torebka. Delikatne logo jest przecinane cienkimi, pionowymi paskami, które okrążają całą szerokość torebki. Jeżeli torebka nam się znudzi, zawsze możemy przypiąć do niej z któryś kolorowych dodatków do torebek proponowanych przez LV. Mamy do wyboru frędzle, lisy czy inne barwne gadżety.

Kate Hudson kupiła zieloną Neo, która świetnie pasuje do jej stylu. Również ten sam model wybrała Noami Campbell. Ceny oczywiście się przerażające, Zoe kosztuje $1230, Neo $2880 a Speedy $2330.

Jak Wam się podoba Eden?