Mali Einsteini: Wiosna wkoło oraz Mali Einsteini: Misja w Ameryce to szansa dla wszystkich przedszkolaków na przeżycie kolejnych niezwykłych przygód. Razem z wesołą załogą Rakiety dzieci odkrywają co raz to nowe zakątki świata – od malowniczych holenderskich łąk pełnych tulipanów po wody zachodniego wybrzeża Ameryki.

7 maja miała miejsce kolejna odsłona przygód Małych Einsteinów w serii Playhouse Disney. Najnowszymi premierami DVD z są: Mali Einsteini: Wiosna wkoło oraz Mali Einsteini: Misja w Ameryce. Mali Einsteini to pierwszy animowany serial, który pokazuje dwuwymiarowe postacie wykorzystując zdjęcia realnego otoczenia. Dzięki nowemu sposobowi prezentacji dzieci mają szansę zapoznać się z klasycznymi utworami muzycznymi, dziełami sztuki czy dowiedzieć się więcej o słynnych zabytkach, przy czym serial stanowi wspaniałe źródło rozrywki, jak również pomaga rozwijać wyobraźnię, umiejętność twórczego myślenia i wspierać proces uczenia się.

Mali Einsteini: Wiosna wokoło przedstawia misję, którą podejmują czterej bohaterowie: Leoś, Ania, Łukasz i Zuzia. Wraz z Rakietą dzieci ruszają w podróż do Holandii, by pomóc małemu tulipankowi urosnąć i rozkwitnąć. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli, gdyż pracę utrudnia im niegrzeczny odrzutowiec, który ma moc zmiany pór roku, a nawet może wytworzyć silny wiatr czy mroźny śnieg! Dzieci będą mogły przeżyć niesamowite przygody: wejść po pnączu fasoli, uratować złotą gęś czy zasadzić w ogródku specjalne nasiona.
Mali Einsteini: Misja w Ameryce to pełna fascynujących przygód i przyjaźnie nastawionych ludzi dobra zabawa w towarzystwie czwórki ciekawych świata przyjaciół. Tym razem celem są Góry Ozark i podróż wzdłuż Ameryki od wielkich lasów Arkansas, aż po wody zachodniego wybrzeża.

Playhouse Disney to interaktywna seria na DVD skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, od 2 do 6 lat. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy, pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Maili Einsteini to poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz geografii – sympatyczni Leoś, Zuzia, Ania i Łukasz zabierają przedszkolaki w pełne emocjonujących przygód i wrażeń podróże. Klub Przyjaciół Myszki Miki to nauka nowych rzeczy, poznawanie kształtów, kolorów i liczb, Złota Rączka – podstawy nauki języka obcego oraz pozytywnych zachowań społecznych, a Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś – rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek oraz empatii. Każdy odcinek seriali został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka.

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko lubi biegać, pływać, jeździć na nartach, czy na rowerze, wyprawa z Małymi Einsteinami dostarczy mu zapierających dech w piersiach widoków i niezapomnianych wrażeń.
Podróże z Małymi Einsteinami to dla najmłodszych mnóstwo przygód, zabawy i poznawania nowych rzeczy.

Kolejne premiery z serii Playhouse Disney już w czerwcu!

Tytuły, które do tej pory ukazały się w serii Playhouse Disney:
1.Złota Rączka: Wyjątkowe święta
2.Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
3.Mali Einsteini: Misja w Europie
4.Mali Einsteini: Misja w Afryce
5.Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Puchatkowa dobranocka
6.Złota Rączka: Zielona drużyna
7.Playhouse Disney: Zwierzaki naszych przyjaciół
8.Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Każdy jest wyjątkowy 
9.Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wielki wyścig balonów
10.Mali Einsteini: Misja w Ameryce
11.Mali Einsteini: Wiosna wkoło
12.Złota Rączka: Urodziny Mańka
13.Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Sport to jest to!

Cena każdego tytułu: 29,99 zł