Advocaat z Bielska Białej to niezaprzeczalny lider w swojej kategorii. Doceniany za niezwykłe walory smakowe, obecny na półkach sklepowych od ponad pół wieku, teraz pojawia się w nowej odsłonie, podkreślającej jego doskonałą jakość.

Nowe opakowanie Advocaata zostało zaprojektowane przez międzynarodową pracownię SiebertHead. Smukła, rzeźbiona butelka o opływowych kształtach, wyróżnia się na półce i przyciąga uwagę konsumenta. Zmieniona została również charakterystyczna czarna etykieta. Pozostawiono jednak na niej typowe dla marki elementy m.in. żółte kurczaki i medale. Nowe opakowanie Advocaata odzwierciedla najwyższą jakość i klasę likieru.

Advocaat to jedyne w swoim rodzaju połączenie sprowadzanej aż z Madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy oraz świeżych żółtek jaj kurzych z doskonałym spirytusem. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza wysokiej jakości naturalnym składnikom oraz tradycyjnej, trzymanej w tajemnicy od lat, recepturze. Nietuzinkowe walory smakowe, jak również aksamitna konsystencja kremu, sprawiają, że jest on bardzo chętnie wybierany przez konsumentów, którzy delektują się nim w czystej postaci. Advocaat świetnie sprawdza się również, jako składnik drinków, dodawany jest także do lodów i ciast.

Advocaat w nowej odsłonie pojawił się na rynku w listopadzie.

Cena detaliczna  ok. 21 złotych / 0,5 l.