Mężczyzna lubi otaczać się gadżetami, które zadziwiają swoją funkcjonalnością. Kobiety zaś uwielbiają to, co piękne – nawet jeśli nie jest to do końca praktyczne. W obu przypadkach niezwykle istotne staje się wzornictwo, które powinno odzwierciedlać nowoczesne trendy. Doskonale wiedzą o tym producenci z Hongkongu i Chin, którzy swoje produkty pragną przedstawić polskim konsumentom podczas zbliżających się Targów Lifestyle Expo 2009. 
W dniach 21-23 września w Warszawskim Centrum Expo XXI, podczas Targów Lifestyle Expo 2009, wszyscy ci, którzy interesują się designem, będą mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć najciekawsze produkty 180 wystawców z Hongkongu i Chin. 
Kobieta lubi być piękna
Wśród wystawców znajdą się m.in. producenci biżuterii. Kobiety zainteresują z pewnością pierścionki, bransoletki, kolczyki, zegarki, a także ozdoby do włosów wysadzane perłami i kryształami Swarovskiego. Wystawcy zaprezentują także designerskie torebki, buty, oraz inne akcesoria bez których trudno się obejść.

Kobieta lubi żyć pięknie
Garnki, opiekacze i miksery w zaskakujących, ale ergonomicznych kształtach, to tylko niektóre z pomysłów producentów z Chin i Hongkongu na zabicie nudy w każdej kuchni. W ofercie wystawców znajdzie się także elegancka pościel, zapachowe świece i inne artykuły dekoracyjne niezbędne by stworzyć przytulną atmosferę w każdym domu. Na targach prezentowane będą także urządzenia elektroniczne i artykuły biurowe. Wspólną cechą wszystkich tych przedmiotów będzie jednak oryginalne wzornictwo, które już wkrótce podbije serca Europejczyków. 

Targi Lifestyle Expo 2009 odbędą się w dniach od 21 do 23 września w Warszawskim Centrum Expo XXI.