Świat mody staje się coraz bardziej ekscytujący znani projektanci decydują się na tworzenie coraz to bardziej nowatorskich rozwiązań. Nie dziwią nas już prezerwatywy od znanych projektantów ani inne dodatki. Wszystko zaczyna przechodzić do porządku dziennego. Jednak wciąż w świecie mody pojawiają się perełki, które zaskakują nas swoimi rozwiązaniami i swoim designem.  

Stroje kąpielowe już nie są tendencyjne i projektowane na jedno kopyto. Właśnie teraz powtsał bardzo ciekawy strój od Normy Kamali. To co go charakteryzuje to przede wszystkim ciekawy fason i bardzo duża ilość ćwieków. Za taką perełkę musimy zapłacić aż 950 dolarów. 

Legginsy w dalszym ciągu pozostają na topie. Jeśli szukacie czegoś oryginalnego to warto zwrócić uwagę na Legginsy Silver Spartans. Połączenie koloru srebrnego z czarnym sprawia, że legginsy nabierają zupełnie nowego charakteru i elegancji. Kosztują jedynie( albo aż ) 90 dolarów.

Buty unisex- Hartwick. Eleganckie buty, które idealnie wyglądają zarówno na męskiej jak i damskiej nodze. Dostępne są w dwóch kolorach czarnym i białym. Zapłacimy za nie 97 dolarów. 

A Wam jak podobają się nowości w świecie mody, przypadły Wam do gustu?