Christian Louboutin, tworząc linię męską swojego obuwia w 2008 roku, nie zaprzestaje wysiłków, żeby ekspansja jego nazwiska, również na rynku męskim, była jak największa.

Projektant jest po raz kolejny na pierwszych stronach działów modowych wszystkich gazet, za sprawą cichego i skromnego otwarcia nowego butiku dla mężczyzn, który już ze skromnością nie ma nic wspólnego. Nowy sklep znajduje się w Galerie Vero- Dodast w Paryżu. Louboutin skorzystał z pomocy designera Erica Clougha, żeby wkomponować skórzane ściany i podłogi.

Aby nadać butikowi męskiego charakteru, na wystrój wnętrza składają się vintage'owe fotele lotnicze, sufit z cyny oraz stoliki i krzesła rodem ze Star Treka. Wszystko po to, żeby wyraźnie podkreślić odmienność od pobliskiego butiku kobiecego.

Nowe miejsce przewiduje również zupełnie nowy wymiar usług. Można spersonalizować swoje buty, zamawiając specjalne ornamenty lub po prostu zrobić sobie parę na zamówienie. Ta ostatnia opcja dotyczy butów, o znacznie wyższych cenach. Wszystko to odbywa się w specjalnym pomieszczeniu o nazwie "Tattoo Room".

Podoba się Wam design butiku?