Baccarat to nowe miejsce, miejsce jakiego do tej pory w Krakowie jeszcze nie było. Baccarat House Music Club to lokal posiadający wystrój przepełniony charyzmatycznym luksusem, który przyciąga uwagę wzroku. Każdy gość naszego klubu na ponad 500 m2 i w 10 osobnych pomieszczeniach poczuje się na każdym kroku jak VIP. Aż trzy drinkbary, z profesjonalną obsługą zadbają o prawidłowy poziom płynów w Waszych organizmach, a zarazem dogodzą najbardziej wygórowanym klientom. Klimat panujący w Baccarat Music Club to soczyste dźwięki muzyki house, począwszy od lżejszych, Disco, Latino, Vocal kończąc na mocniejszych uderzeniach Waszych serc: progresywnych melodiach, elektrycznych dzwiekach często owianymi brzmieniami prosto z krainy tech-housu. 

Człowiek związany klubem tak go opisuje:
„Jak można wyróżnić się od konkurencji... Nic prostszego wystarczy wymyśleć coś takiego czego żaden klub jeszcze nie wymyślił. Tak właśnie powstał pomysł aby na terenie całego klubu obowiązywał całkowity zakaz palenia. Trochę strasznie brzmi ale jest mnóstwo osób, które po powrocie z imprezy mówią że znów śmierdzą papierosami. Po wizycie w Baccaracie nie będą mogli borykać się z tego rodzaju problemem, dodatkowo na naszej scenie nie zabraknie alternatywnego rodzaju muzyki jakim będą tak popularne w Europie Live Acty. Nasi klienci będą mogli posłuchać muzyki na żywo, Saksofon, Skrzypce, Bębny, Perkusja, Gitary itp. Z pewnością nie zabraknie doskonałych muzyków oraz wspaniałych wokalistów oraz wokalistek. Myślę że warto nas odwiedzić 18-go kwietnia i przekonać się na własnej skórze. Gwiazdą tego wieczoru będzie doskonały polski saksofonista Krzysztof Sandecki” 

Zainteresowało Was? Klub zaprasza w czwartki, piątki i soboty od 19.00 do ostatniego klienta, a usadowiony jest na ul. Stolarskiej 13, nieopodal ambasady Amerykańskiej