Jeżeli wyruszyliście w trasę i umieracie z nudów, nowy gadżet Sony na pewno wam się przyda. Multi- funkcjonalne urządzenie składa się z budzika, radia, odtwarzacza plików wideo, z ramki cyfrowej oraz stacji dokonującej dla iPoda czy iPhone’a.
Sony ICF-CL75iP przyda wam się wszędzie, zarówno na pikniku, w podróży czy po prostu położony na nocną szafkę. Gadżet ma wbudowany 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli, 1GB pamięci wewnętrznej oraz wysuwaną stację dokującą dla iPoda czy iPhone’a, którą gdy nie jest używana, chowamy.
Urządzenie odtwarza pliki w formatach: MP3, WMA, MP4, Motion JPEG oraz AVI. Dodatkowo posiada tuner radiowy AM/FM z zaprogramowanymi 39 rozgłośniami.
Do budzenia można wykorzystać radio, utwór z iPoda/iPhone’a, jeden z pięciu wgranych odgłosów natury (Sea Waves, Birds, Rain, Brook, Under the Sea) lub nagrać własny dźwięk o długości do 10 sekund, na przykład możemy nagrać głos naszego szefa! Wtedy na pewno wstaniemy z łóżka.
Sony ICF-CL75iP umożliwia wyświetlanie zdjęć prosto z pamięci iPoda czy iPhone’a lub też z pamięci wewnętrznej urządzenia, które komunikuje się z komputerem poprzez port USB.

Jak widać nowe cacko od Sony ma mnóstwo możliwości, a ma kosztować $150, czyli nie całe 440 złotych.
Jak wam się podoba taki gadżet?!