Salon w Częstochowie rozpoczął sprzedaż kolekcji Menbur 3 października wraz z dniem otwarcia Galerii Jurajskiej. Galeria usytuowana jest przy trasie DK1, co ułatwia dojazd klientom zamieszkującym sąsiednie miejscowości. Pierwszego dnia Galerię odwiedziło 55 tyś. osób.

Salon w Galerii Jurajskiej to siódmy salon firmowy Menbur w Polsce i jednocześnie jeden z największych. Jest w nim dostępna cała kolekcja Menbur oraz druga, casualowa linia, Pilar Abril. Nowością w tym sezonie są portfele, które stanowią idealny komplet do butów i toreb. Niewątpliwą atrakcją salonu jest limitowana seria obuwia dziennego, która została wyprodukowana w Hiszpanii tylko dla salonów firmowych w Polsce.Adresy wszystkich salonów MENBUR:

WOLA PARK, WARSZAWA

C.H. PLAZA, KRAKÓW

GALERIA DRUKARNIA, BYDGOSZCZ

GALERIA JURAJSKA, CZĘSTCOHOWA

FACTORY OUTLET, WROCŁAW

KING CROSS MARCELIN, POZNAŃ

PASAŻ RONDO, POZNAŃ

Salony w Poznaniu są sklepami franczyzowymi, natomiast pozostałe 5 jest własnością Menbur Polska. 

Menbur – moda dla eleganckich kobiet

Menbur to firma rodzinna założona w nasyconej słońcem andaluzyjskiej Granadzie na początku ubiegłego wieku przez Francisco Mena Burgosa. Od pierwszych liter jego nazwiska pochodzi nazwa firmy MENBUR. W 2006 roku Firma przekształciła się w GRUPOMENBUR zaraz po włączeniu do swojego portfela marek kolekcji dziennej Pilar Abril. Kolekcje wprowadzane są dwa razy w roku w oparciu o panujące aktualnie w modzie trendy, tworzeniem ich zajmuje się grupa młodych i kreatywnych hiszpańskich projektantów. Celem nadrzędnym zaspokojenie potrzeb w asortymencie butów i torebek jak najszerszego grona kobiet. Różnorodność ta ma zapewnić wyjątkowość i wyrazistość własnego stylu i osobowości klientek GrupoMenbur. Każda kobieta mająca swój styl i osobowość znajdzie tutaj coś dla siebie. 

W marcu 2007 Menbur Polska otworzył pierwszy salon firmowy w CH Wola Park w Warszawie. Od lutego 2008 roku firma wprowadziła : Imienną Kartę Klienta MENBURClub. Obowiązuje ona w salonach firmowych i stoiskach patronackich. 

Karta upoważnia do zakupu z rabatem, ale również oferuje interesujące atrakcje: kwartalne losowania nagród dla aktywnych klubowiczek – dzień w salonie piękności, spotkanie ze stylistą jak również daje prawo do zakupu w cenach obniżonych na kilka dni przed planowaną wyprzedażą sezonową, przez co klientka ma gwarancje wejścia w posiadanie ostatniej pary butów czy też topowego modelu torebki zanim zdążą ją kupić inne osoby.

Najnowsza kolekcja Menbur to satynowe torebki w kolorach indygo, burgund oraz czerń. Większość wykonana z satyny, ale zdarza się też zamsz i lakierowane dodatki. Seksowne szpilki zadowola każdą kobietę wybierająca się na bankiet czy impreze do klubu. Torebki z butami tworzą bliźniacze arcydzieła. Zaspokoja gust każdej estetki. 

W cele zapoznania się w kolekcją firma zaprasza na stronę: http://grupomenbur.com/