Przeciętny polak spędza przezd telewizorem conajmniej 4h dziennie. A czas ten stale się powiększa. Mimo, że jest grupa ludzi, którzy nie mają TV w domu, to jednak jest ona nieliczna. Dlatego też producenci RTV robią wszystko, aby Nam umilić oglądanie.  Telewizory mają wbudowane między innymi dekodery z czujnikami do rozpoznawania twarzy. Gdy widz wychodziz pokoju, to wtedy sam się ona wyłącza. Kolejny czujnik, coraz popularniejszy, koryguje obraz i dzięk, automatycznie określając natężenie, temperaturę barwową światła w pomieszczeniu oraz położenie widza. Te nowinki technologiczne nie tylko są wygodne, ale oszczędzają prąd. A to właśnie ekologia jest najwpopularniejszym obecnie trendem. Musisz iść na obiad z teściową, a w tym czasie leci twój ulubiony film? Funkcja „Catch-up TV” pozowli obejrzeć wszystkie odcinki wstecz. Najbardziej jednak ucieszy telemaniaków funkcja 3D, która pozwala cieszyć się przed telewizorem, jak w najnowszym kinie trójwymiarowym – teraz spokojnie za pomocą specjalnych okularów możemy oglądać Avatara czy Alicję w Krainie Czarów w naszych czterech ścianach.
Od dobrego sprzętu, jednak wymagamy nie tylko, aby był wyposażony w wszystkie nowinki techniczne, ale ważne jest dla Nas perfekcyjna stylistyka, wygląd. Forma podąża za funkcją, a to jest w XXI wieku bardzo zaawansowana. Prosta forma, brak dodatkowych elementów, elegancka kolorystyka zapewni, że panowie nie będą zbyt długo musieli namawiać swoje żony, na tak duży wydatek.
Technologia staje się coraz bardziej inteligentna, spełniając wszytskie Nasze potrzeby. Jedynie co mogli by jeszcze wymysleć naukowcy to skutecznie odchudzanie po leżenia na kanapie i oglądaniu filmów.