Kariera Rosie Huntington Whiteley nabiera rozpędu i młoda dama dostaje coraz więcej różnych propozycji. Ostatnią z nich jest zostanie twarzą nowych perfum dla kobiet od Burberry- Burberry Body.

Premiera perfum zapowiedziana jest na pierwszy dzień września, jednak już teraz gwiazdka znana z filmu "Transformers" wypełnia swoje obowiązki promocyjne pozując w satynowym płaszczu Burberry w kolorze różowego złota. Zdjęcie jest naprawdę zmysłowe, wykonane przez słynnego fotografa Mario Testino.

Christopfer Bailey, Chief Creative Officer Burberry, powiedział, że "Burberry Body to najbardziej ekscytujące wydawnictwo, które kiedykolwiek stworzyliśmy. Uchwyca głównego ducha marki w uderzający, ale zmysłowy sposób".

Tymczasem Rosie powiedziała WWD o swojej najnowszej sesji: "To wielki zaszczyt móc znowu pracować z Burberry. Z marką, która rozpoczęła moją karierę i pozwoliła mi zaistnieć. Otrzymanie propozycji bycia pierwszym "Burberry Body" to ogromny komplement".

Przypomnijmy, Burberry zamierza wydać serię reklam promujących nowy zapach. Każda reklama będzie zawierać zdjęcia innej modelki. Pierwszą z nich jest właśne Rosie Huntington Whiteley. Ciekawe kim okażą się być kolejne...