Sneakersy w bardzo szybkim czasie podbiły świat. Już nie tylko nosimy je do zwykłych rzeczy ale coraz częściej do eleganckich. Praktycznie raz w miesiącu pojawiają się zupełnie nowe modele obuwia sportowo- oldschoolowego od znanych marek. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników publikujemy już kolejne nowości na które warto zwrócić szczególną uwagę w trendach modowych.

Ciekawie prezentują się nowe sneakersy od Lacoste- RGB. Dostępne są w 3 kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym. Są to sneakersy za kostkę, które oprócz koloru charakteryzuje materiał z którego są wykonane- zamsz.

Kolejnym ciekawym obuwiem są OeTZI3300. To co je charakteryzuje to przede wszystkim nietypowy fason oraz bogata różnorodność kolorów. Dostaniemy je w takich odcieniach jak: czerwień, szarość, kolor biały, granatowy i czarny. Obuwie w porównaniu do innych modeli prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. 

Jeśli jednak szukacie nowości od bardziej znanych firm, to może Wam spodobać się najnowsza kolekcja od Reeboka na jesień 2010 w kolaboracji z Armanim. To co ją charakteryzuje to przede wszystkim bardzo oryginalne podeszwy oraz ciekawe połączenia kolorystyczne. 
Jak widać w najbliższym czasie możemy wybierać spośród bardzo wielu różnorodnych i ciekawych fasonów. A Wam które sneakersy najbardziej przypadły do gustu?