Pracując przy komputerze, bardzo często jesteśmy znużeni monotonią każdego dnia. Co więcej większość czynności wykonywanych przez nas ma taki sam charakter- gapienie się w monitor i udawanie przed szefem bardzo zapracowanych. Jeśli jednak już macie dosyć nudy i monotonni to idealnym rozwiązaniem mogą się okazać proste gry online. Obecnie w Internecie jest całe mnóstwo różnych tytułów, w które możemy grać z poziomu przeglądarki. Niektóre z nich są bardziej interesujące niektóre mniej. Dlatego trendu.pl dla wszystkich znudzonych codziennymi czynnościami przygotował ranking najlepszych gier na zabicie nudy w pracy.

1. Menelgame- jeśli chcecie życiowej odmiany to właśnie w Menelgame możecie zacząć wszystko od nowa jako warszawski menel. Idealna odskocznia od pracy. Zapewni Wam swoistą odmianę. Jednak nawet tam w zwykłej grze online wyścig szczurów jest wciąż obecny. Czeka Was prawdziwe wyzwanie, albo skończycie tak jak zaczęliście albo zamieszkacie w pałacu!

2. Travian- gra strategiczna, w której stajemy się wodzem osady. Zaczynamy oczywiście bez niczego. Tak naprawdę możemy zlecić budowę jakiegoś budynku i wrócić do naszych obowiązków w pracy. Zabawa tym ciekawsza, że możemy podbijać inne wioski i stać się władcą świata!

3. Holy-War – gra opowiadająca o walkach na tle religijnym. Wyprawy krzyżowe, święta wojna muzułmanów itp. itd. Tematyka nieco oryginalna, sama zaś rozgrywka jest prowadzona w podobny sposób jak pozostałe gry tego typu.

4. Ogame – któż nie słyszał o tej grze! Klasyka wśród przeglądarkowych strategii. Niesamowicie zjada czas i powoduje, że staje się częścią naszego życia. Do dyspozycji dostajemy planetę w jakimś gwiezdnym systemie w kosmosie. Naszym zadaniem jest zbudować na niej bazę, wydobywać rudy metalu i kryształy, a następnie bronić się i przejmować konkurencyjne planety… Uwaga – wciąga!

Jeżeli więc przypadkiem między zleconymi zadaniami w pracy nudzicie się – spróbujcie zagrać w którąś z tych gier. Pamiętajcie jednak, żeby w pracy mimo wszystko starać się skupić nad tym, co aktualnie macie zrobić... Ale po godzinach nikt wam nie zabrania wspaniale bawić się w wirtualnym świecie!