Drogie Panie! Stanęłyście przed najważniejszym wyborem w swoim życiu! Polecamy ten artykuł tym, które niedługo powiedzą sakramentalne "TAK" i tym, które planują podjąć tę ważną decyzję niebawem.

 

W tym wyjątkowym dniu, humoru nie może nam nic popsuć. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, suknia powinna lśnić i zabierać dech w piersiach wszystkim przybytym gościom i oczywiście.... temu jedynemu!

 

Dlatego też Drogie Przyszłe Żony pozwólcie sobie pomóc w wyborze stroju i skorzystajcie z porad profesjonalistów! Sprawdźcie jakie suknie są modne w danym sezonie, a co najważniejsze: jaka będzie pasować do Waszej figury! Nie zapomnijcie też o dodatkach!

 

Joanna Kalinowska - właścicielka Salonu Ślubnego „Dana” w Witaszyczkach potwierdza, że wśród sukien ślubnych najczęściej wybierane są te długie i białe. Podkreśla, że tylko nieliczne klientki przychodzą ze zdjęciami wybranych sukienek lub po konkretny model ze strony internetowej czy katalogu. Część pań ma jedynie wymyślony krój. Często jednak już w trakcie przymiarek okazuje się, że nie pasuje on do ich figury. Pracownice salonu starają się wówczas pomóc w wyborze, znaleźć coś odpowiedniego.

Bardzo często klientki decydują się na zupełnie inną suknię niż początkowo planowały.

Dlatego też, kompletowanie stroju dla przyszłej panny młodej powinno rozpocząć się od… wyboru butów ślubnych! Potem wybieramy model sukni ślubnej i decydujemy się na dodatki: mamy do wyboru - do włosów - welony, stroiki, kapelusze, woalki, diademy, kwiatki... a oprócz tego biżuterię: kolczyki, naszyjniki, bransoletki, rękawiczki, bolerka.

 

W salonie można wybrać gotowy strój lub uszyć na miarę. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie przydatne dla pań, które są w ciąży lub odchudzają się. W takich przypadkach wcześniej wybiera się jedynie model sukni i składa zamówienie u producenta, a miarę bierze się dopiero na miesiąc przed ślubem. Cena sukni szytej na zamówienie nie różni się od tej gotowej wybieranej w salonie. Po kilkuletniej przerwie modne znów stają się krótkie woalki!!

Wszelkie informacje oraz modele sukni dostępne są na www.salondana.pl

Wszystkim przyszłym żonom życzymy udanej zabawy weselnej oraz wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!