Witam Was Drodzy Trendzowicze! Jak widzicie, na Trendz sporo zmian - czekamy na wasze opinie na ich temat po adresem: radek@trendu.pl.

KLUB - ułatwiamy Wam dostęp do klubu w którym nawiązujecie gorące znajomości, zastrzegając jednocześnie prawo eliminacji profili osób, które nie spełniają naszych "subiektywnych" kryteriów.

Zapraszamy do klubu: REJESTRACJA >>

foto: klub Trendu.pl

SKLEP - od poniedziałku działa u nas sklep w którym możecie kupować wspaniałe szwedzkie zabawki Pee&Poo, nagradzane na wielu imprezach designerskich. Panadto oferujemy, po raz pierwszy w Polsce, ekskluzywne ciuszki dla psów marki Lululove. Jako wortal, który ceni inteligentną prowokację, proponujemy Wam, drodzy Internauci, koszulki Novobogazzi - cechują się one inteligentnym przekazem i unikalną, bardzo wysoką jakością wykonania.

Zapraszamy do zakupów: SKLEP >>foto: sklep Trendu.pl

Z czasem, w sklepie Trendz pojawią się kolejne produkty. Dla klubowiczów przewidujemy specjalne konkursy i bonusy.

TRENDZ - jesteśmy totalnie niezależni, rozwijamy się krok po kroku, mamy nadzieję że wybaczacie Nam ewentualne błędy.

TEKSTY - Drodzy Trendzowicze - mam do Was wielką prośbę. Przesyłajcie do redakcji trendu.pl Wasze spostrzeżenia dotyczące trendów. Chętnie je opublikujemy. Ponadto prosimy o przesyłanie listów. Jesteśmy otwarci na każdą formę krytyki. Liczymy na to, że pozostaniecie nam wierni w walce o to, aby w Polsce gościł coraz lepszy design, ludzie byli bardziej selektywni i świadomi. Jesteśmy otwarci na uwagi, sugestie i propozycje. Korespondencję prosimy kierować na adres: radek@trendu.pl

Pozdrawiam Was,

Radek Rola
Redaktor Naczelny trendu.pl

radek@trendu.pl