Kto by nie chciał schudnąć od tak. Bez głodzenia, bez mnóstwa zieleniny, po prostu jedząc to co zwykle, może z małymi modyfikacjami.

Ostatnio na rynku pojawiły się 2 nowe preparaty obiecujące szybką i skuteczną utratę wagi.  Pierwszy z nich to Aqua Slim – proszek dodawany do wody mineralnej, a drugi Slim 15 – ekspresowe wyszczuplanie w 15 dni.
Producenci Aqua Slim kuszą nas szybkimi efektami. Co jeszcze??  Produkt ma pomóc w pozbyciu się zbędnych kilogramów, ma wspomagać metabolizm tkanki tłuszczowej, zmniejszać uczucie głodu oraz wpływać korzystnie na wydolność tkanki mięśniowej. Jak to się przekłada na rzeczywistość?? Już po 3 tygodniach :
• widoczny ubytek wagi - 87%
• redukcja tkanki tłuszczowej - 91%
• zahamowanie uczucia głodu - 96%
• poprawa samopoczucia - 100%
• wzrost energii i sił witalnych - 100%.

Badania zostały przeprowadzone na grupie 23 kobiet przez 3 tygodnie. Czym mogole jest Aqua Slim?? Jest to proszę zamknięty w wygodnych i podręcznych saszetkach. W jej skład wchodzi L-karnityna, Garcinia cambogia oraz chrom. Jak się stosuje owy specyfik?? Jedną saszetkę rozpuszcza się w 1,5 litra wody mineralnej lub przegotowanej. Tak przygotowany napój należy spożywać porcjami przez cały dzień.

Stosowanie drugiego preparatu jest troszkę bardziej skomplikowane. Składa się bowiem z dwóch faz: uderzeniowej trwającej 10 dni oraz stabilizacji trwającej 5 dni. W czasie pierwszej fazy spalane ą zmagazynowane kalorie, następuje wychwyt tłuszczów z pożywienia, organizm ulega oczyszczeniu oraz zmniejsza się apetyt. W drugiej natomiast w dalszym ciągu organizm ulega oczyszczaniu z toksyn i zmniejszany jest apetyt. Opakowanie zawiera 15 saszetek to zmieszania z wodą (podobnie jak Slim Aqua) oraz 30 tabletek zażywanych 3 x dziennie przez pierwszą fazę odchudzania. Maksymalny efekt po 15 dniach to utrata 4,6 kg oraz 8 cm.

Nie sposób prorokować czy jest to skuteczny sposób na walkę z naszymi zbędnymi kilogramami jeśli się nie wypróbuje. Cena Slim Aqua to 1,60 zł na Allegro (u dystrybutora 70 zł za miesięczną kurację), Slim 15 to koszt 56,99 zł również na Allegro, a w aptekach 67,90