Wydawać by się mogło, że zmiana charakteru kuchni wiąże się z wysokimi nakładami finansowymi. Nic bardziej mylnego. Na polskim rynku pojawił się wreszcie światowy hit wystroju wnętrz – maty magnetyczne, które odmienią wygląd każdej kuchni za niewielkie pieniądze.

Wiele osób nie jest zadowolonych z wyglądy swojej kuchni. Zrobienie remontu wymaga natomiast nakładu rzędu kilku tysięcy złotych. Istnieje o wiele łatwiejszy sposób na odnowienie wyglądu tego najważniejszego pomieszczenia w domu. Wystarczy zainwestować nieco ponad sto złotych, aby główny element kuchni – lodówka całkowicie odmieniła swój wygląd. Maty magnetyczne dostępne są w 30 wzorach w najmodniejsze wzory, które bez trudu dopasować będzie można do kuchni w rozmaitym stylu – od dziewczęcych kwiatowych wzorów, jak modele Tulipany, czy Motyle, poprzez klasyczne Ornament, industrialne New York, aż po wesołe Gramofon, Kolorowe Pasy, czy Tęcza. Maty magnetyczne nie są naklejkami, nie niszczą więc powierzchni lodówki, w każdej chwili można je ściągnąć lub zmienić. Są one doskonałym wykończeniem każdej kuchni, nadadzą charakter oraz modny design naszym pomieszczeniom.

Maty okazały się olbrzymim hitem na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych. W Polsce można je kupić na stronie www.oklejgo.pl, a ceny zaczynają się już od 119 zł.