TRANSCEND prezentuje pendrivy JetFlash® V70 przeznaczone dla aktywnych użytkowników, którzy nie chcą się martwić, że ich przenośna pamięć zostanie uszkodzona na skutek upadku, zachlapania lub zabrudzeń typu piasek lub kurz. 
W przeciwieństwie do standardowych pendrivów posiadających obudowy wykonane z plastiku lub aluminium, TRANSCEND proponuje rozwiązanie wykonane z przyjaznej środowisku gumy. Miła w dotyku, silikonowa powłoka chroni urządzenie przed wstrząsami oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Dodatkowo, osłonka wtyczki USB jest przymocowana do reszty urządzenia co zapobiega jej zgubieniu. 
Dla potwierdzenia wytrzymałości JetFlash® V70 przeszedł rygorystyczne testy wojskowe na odporność na skutki upadku (MIL-STD 516.5-Transit Drop). 
TRANSCEND JetFlash® V70 łączy w sobie atrakcyjny, sportowy design z wyjątkową wytrzymałością co czyni go idealnym dla osób prowadzących aktywny styl życia.
Obecnie urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych podzielonych w zależności od pojemności – czerwony 16 GB, pomarańczowy 8 GB i 4 GB fioletowy. 


Specyfikacja:
Model JetFlash® V70
Waga [g] 15
Wymiary [mm] 63 x 22 x 10,5
Wyjście USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie JetFlash® elite 2.0
Pojemność 16 GB, 8 GB, 4 GB
Kompatybilność Windows® Me, 2000 / XP / Vista, Mac OS® 9.0, Linux® Kernel 2.4.2

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena przenośnej pamięci o pojemności 16 GB wynosi 149 zł, o pojemności 8 GB – 74 zł, a wersja 4 GB kosztuje 39 zł. Wszystkie urządzenia objęte są wieczystą gwarancją producenta.