TRANSCEND prezentuje odtwarzacz MP330, który wyróżnia się prostym designem, kompaktowymi wymiarami oraz wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

Urządzenie firmy TRANSCEND obsługuje nie tylko standardowe formaty plików muzycznych takie jak MP3, WMA, WAV, ale także format FLAC oraz pliki zabezpieczone WMA-DRM10. Zaawansowany equalizer obejmuje siedem trybów, w tym jeden ustawiany przez użytkownika, pozwalający dopasować dźwięk do jego indywidualnych preferencji.

Dźwięk odtwarzany przez MP330 cechuje się wysoka jakością, na co wpływa wysoki stosunek sygnału do szumu wynoszący ponad 90 dB. Urządzenie posiada dodatkowe funkcje takie jak nagrywanie muzyki z urządzeń zewnętrznych np. z odtwarzacza CD, funkcja powtarzania A-B, różnorodna prędkość odtwarzania oraz dyktafon przydatny na wykładach lub podczas spotkań. MP330 oferuje także możliwość słuchania radia oraz tryb karaoke. Obsługę tych funkcjonalności umożliwia prosty i intuicyjny interfejs oraz przyciski nawigacji.

Prosty design, małe wymiary i niska waga czynią MP330 urządzeniem niezwykle kompaktowym. Wyświetlacz OLED sprawia, że pojawiający się na nim tekst jest widoczny z każdego kąta patrzenia. Dzięki wyjściu USB MP330 może również służyć jako przenośne urządzenia do przechowywania danych. 
MP330 dostępny jest w trzech wersjach pojemnościowych: 2, 4 i 8 GB oraz dwóch kolorystycznych: białej i czarnej. 

Specyfikacja:
Model
MP330
Waga [g]
25
Wymiary [mm]
83x25,5x11,5
Wyjście
USB 2.0
Pojemność
2, 4, 8 GB
Wyświetlacz
OLED 128x32, 
Funkcje
- 7 trybów equalizera 
- Radio FM (możliwość ustawienia 20 stacji)
- dyktafon
- zróżnicowana prędkość odtwarzania 
- nagrywanie dźwięku
- tryb karaoke
- funkcja powtarzania A-B
- VAD (Voice Activity Detection) – eliminowanie przerw podczas nagrywania dźwięku
- wyświetlanie godziny i daty
- wbudowany mikrofon 
- możliwość nagrywania z urządzeń zewnętrznych
- możliwość ustawienia własnej playlisty 
- funkcja automatycznego wyłączania 
Obsługiwane formaty
MP3, WMA, WAV, WMA-DRM10, FLAC
Inne
- bateria Li-Polymer (12 godzin bez ładowania)
- obsługa w 14 językach 

Gwarancja i cena:
Przewidywana cena detaliczna odtwarzacza MP330 o pojemności 2 GB wynosi 116 zł brutto, 4 GB - 133 zł brutto, a 8 GB – 174 zł brutto. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.