Tytuł mówi sam za siebie, oczywiście chodzi o Angeline Jolie.
Ta laureatka Oskara za drugoplanową rolę w filmie „ Przerwana lekcja muzyki”  została uznana przez Vanity Fair za najpiękniejszą, najseksowniejszą kobietą na ziemi!

Rzeczywiście ten tytuł jej się należy, chodź znajdą się tacy , którzy nie zgodzą się z tym stwierdzeniem. Zdobywczyni Trzech Złotych Globów w mistrzowski sposób łączy piękno
z inteligencją i dobrą wolą – Ambasadorka Dobrej Woli UNHCR.

Jest też matką i żoną. Po dwukrotnych nieudanych małżeństwach chodzą plotki, że i trzecie  z Bradem Pitem nie jest sielanką. Angie ma 6 dzieci- trójkę biologicznych- Shiloh i bliźniaków Vivienne oraz Knoxa. Także Zaharę, Paxa i Maddoxa, których adoptowała.

Do uzyskania tytułu najpiękniejszej miała na pewno wiele konkurentek, ale jednak to ona powaliła na łeb na szyję koleżanki z branży.
Drugie miejsce przypadło  Gisele Bundchen, trzecie zaś Halle Berry. Jeśli mogę pozwolić sobie na prywatę to Halley byłaby na pierwszym miejscu……

Vanity Fair to znane na całym świecie wydawnictwo, które oprócz USA publikowane jest również w Niemczech i Włoszech. Ten tytuł nadany przez tak znane czasopismo o modzie, życiu gwiazd, kulturze jest powodem do dumy dla Angie!!

Gratulujemy