Indywidualizm to najważniejszy trend w dzisiejszej modzie. Ubranie ma podkreślać  to, co jest niepowtarzalne w każdym człowieku, jedyne w swoim rodzaju, właściwe tylko i wyłącznie jemu.

W taki sposób opisuje swoją ofertę sklep ineternetowy www.dommodypolskiej.pl, w którym znajdziemy odzież damską i męską, adresowaną do nowoczesnych,ambitnych, otwartych ludzi, aktywnych zawodowo, zainteresowanych światem i zachodzącymi w nim zmianami,chcących podkreślić swoją odrębność i wyjątkowość-szczególnie w miejscu pracy.

 

para_400


W kolekcji prezentowanej przez dommodypolskiej.pl nawet klasyka jest nowoczesna, nosi znamiona przemian, jakie co sezon zachodzą w świecie mody.

W ofercie sklepu znajdują się propozycje największych polskich firm odzieżowych, sprzedawanych w cenach producenta.

Poprzez bardzo szeroką gamę rozmiarów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

suk_czarna


Dostępne są płaszcze i kurtki, damskie i męskie firmy WARMIA, która odznacza się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i szyciu odzieży wierzchniej. Wszystkie modele uszyte są z wysokogatunkowych tkanin o rozmaitych składach surowca.


Bogata propozycja sezonowa kurtek i płaszczy Marii Bland,  Lavard, Dziekański czy Chwirot zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Różnorodność fasonów, tkanin i kolorów daje możliwość odnalezienia ubrań wyjątkowych.

 

mb_400


Kolekcja odzieży damskiej jest skierowana do Pań w każdym wieku i w każdym rozmiarze. Produkty w sklepie chrakteryzyują się  wypracowanymi krojami, rzetelnością odszycia i  fantastycznymi tkaninami, które w delikatny sposób nadają sylwetce lekkości i powabu.


Sklep internetowy www.dommodypolskiej co sezon przedstawia nową ofertę  produktów, nie zapominając przy tym o posezonowych obniżkach do 70 %. W ciągłej sprzedaży są dostępne sztuki wyprzedażowe, po atrakcyjnych cenach.

chwirot_400

 


W swojej ofercie sklep www.dommodypolskiej.pl nie zapomina o mężczyznach i namawia wszystkich Panów do poszukiwań i wyrażania swojej osobowości poprzez codzienny strój. Dzięki proponowanym markom takim jak Vistula-Luigi Vesari, BYTOM, LaVard, Kastor,WILLSOOR, Bukowianka i wiele innych, kreuje mężczyznę wytwornego i eleganckiego. Stara się jednak sprostać oczekiwaniom Panów, którzy oprócz klasyki cenią również linię nowoczesną i podążając śladami trendów oferuje najnowsze kolekcje ubrań wytaliowanych-typu slim. Casualowe marynarki, spodnie, swetry, koszule, kurtki,dostępne w każdym rozmiarze, to jest to co znajdzie klient w ofercie sklepu.

dla_niego_400

 

Dla swoich klientów sklep www.dommodypolskiej.pl przewiduje szereg niespodzianek w formie gratisów. Łatwy kontakt z firmą nie tylko drogą elektroniczną jak i telefoniczną powoduje, że klienci chętnie powracają do sklepu.

Elastyczność sprzedawcy, szybka realizacja zamówień, przestrzeganie najwyższych norm obsługi klienta, dążenie do jak największego zadowolenia z zakupionych w sklepie produktów, to zasady jakimi kieruje się obsługa sklepu.


Przy czym
sklep internetowy www.dommodypolskiej.pl działa w myśl ideii, iż moda nie jest nudnym obowiązkiem, jest wspaniałą zabawą.

 

garnitur_400