Nadchodzące zimne i krótkie dni nie sprzyjają chęci opuszczania ciepłych pomieszczeń.  W momencie opadów śniegu  i zamarzających szyb przygotowanie samochodu do jazdy stanowi nie lada wyzwanie. Czy nie cudownie byłoby wsiąść do ciepłego auta, z rozmrożonymi szybami i ciepłym silnikiem? Dzięki ogrzewaniu postojowemu firmy Webasto jest to możliwe i dostępne dla każdego kto ceni sobie komfort i oszczędność czasu. Ogrzewanie Webasto działa na zasadzie podobnej do centralnego ogrzewania wytwarzając ciepło z paliwa pobieranego ze zbiornika pojazdu.  W czasie postoju załączany jest mały agregat spalinowy, który ogrzewa płyn w układzie chłodzenia. Ciepły płyn przepływa następnie przez nagrzewnicę, która oddaje ciepło do wnętrza pojazdu. W efekcie otrzymujemy nagrzane wnętrze oraz silnik pojazdu do normalnej pracy jeszcze przed jego uruchomieniem.

Sterowanie pracą niezależnego ogrzewania Webasto możliwe jest dzięki trzem dostępnym wariantom:

1 . Sterowanie  za pomocą zegara, który umożliwia zaprogramowanie czasów uruchomienia ogrzewania oraz długość czasu grzania z wyprzedzeniem 24 godzin

 

 

2. Pilot Telestart T91, sterowanie ze pomoca najmniejszego na rynku zdalnego sterowania o zasięgu do 1000 m.  Proste sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków. Urządzenie dodatkowo potwierdza włączenie i wyłączenie niezależnego ogrzewania Webasto.

 

 

 

3. Pilot T100 HTM, to najbardziej zaawansowany rodzaj sterowania. Oprócz zdalnego włączenia ogrzewania Webasto można ustawić planowany czas odjazdu, a urządzenie inteligentnie oblicza czas, w którym powinno zostać uruchomione ogrzewanie. Pilot ma dodatkowo funkcję pozwalającą sprawdzić temperaturę  panującą wewnątrz pojazdu. Jest to pilot łączący wszystkie funkcje zegara i pilota T91. Animowane i czytelne ikony funkcji pozwalają na łatwą obsługę .

 

 

Zapomnij o żmudnym skrobaniu szyb! Śnieg i lód spływają po samochodzie, szyby odmarzają, a silnik jest gotowy do ciepłego startu. Możesz rozpocząć podróż w komfortowych warunkach już od momentu wejścia do samochodu.

 

 

 

Więcej informacji dostępnych pod adresem:

www.ogrzewanie-postojowe.pl