Zapraszamy nas niezwykłe wydarzenie, jakim będzie pierwsze w historii szczere i bez tajemnic spotkanie z Moniką Banasiak, legendarną autorką bestsellera Królowa Mafii! Tym razem nie będzie to tylko promocja jej książek, ale szczere spotkanie, na którym nie może Was zabraknąć!

Gospodyni wieczoru, czyli niezwykła kobieta, która udowadnia, że można narodzić się na nowo, zaprasza nas do najbardziej prestiżowego kompleksu biznesowego w Polsce, jakim jest Młyńska 12 w Poznaniu. To właśnie w tym miejscu 23 czerwca opowie o narodzinach swojej miłości do legendarnego Słowika oraz o kulisach związku, które później bezlitośnie zweryfikowało życie.

Nie zabraknie także tematu roli kobiet u boku bezwzględnych mężczyzn. Będzie to też pierwsze okazja do zadawania pytań, na które nie znajdziemy odpowiedzi, na łamach wspólnie napisanej książki z Piotrem Pytlakowskim Królowa mafii!

Wyjątkowym gościem Moniki będzie Ewa Ornacka, dziennikarka śledcza, autorka kultowego Alfabetu Mafii i scenarzystka m.in. filmu dokumentalnego Kobiety i mafia, w którym jedną z inspiracji były skomplikowane losy Moniki Banasiak. Jej najnowsza książka Kombinat zbrodni. Grupa mokotowska porusza historię najbardziej brutalnej grupy przestępczej w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 23 czerwca w Centrum Konferencyjnym przy ulicy Młyńskiej 12 w Poznaniu. Bilety można kupić na stronie www.evenea.pl