Jesteś indywidualistą, pozytywnie nastawionym do świata i chcesz podkreślić swój niepowtarzalny styl? Najnowsza kolekcja okularów CARRERA jest dedykowana wszystkim tym, którzy swoje życie postanowili przeżyć intensywnie i chcą realizować marzenia.

CARRERA to marka produkująca okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki okularów korekcyjnych. Ta włoska firma cieszy się nie tylko długą tradycją i najwyższą jakością wykonania, ale przede wszystkim designem idącym z duchem czasu i dbałością o najmniejszy detal. Okulary inspirowane są historycznym dziedzictwem marki, jednakże retro miesza się tu z futuryzmem, co wyróżnia je spośród wszystkich dostępnych na rynku, sprawiając, że okulary są absolutnym „must- have” niezastąpionym w każdej sytuacji. Detale przykuwają wzrok, więc nie zostaniesz niezauważony!

Marka promuje życie na pełnych obrotach. Młodzi ludzie z pokolenia CARRERA żyją szybko, , poszukując czystej zabawy, intensywnych emocji, nocy pełnych zabawy i piękna, które mogą podziwiać. Doceniają intensywne momenty, dające radość, bez żalu i wyrzutów sumienia. Hasło przewodnie “Mimo wszystko, nie ma czego żałować!” mówi samo za siebie.

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych oraz oprawek okularów korekcyjnych CARRERA jest produkowana i dystrybuowana przez Safilo Group.

Marka stawia na oryginalność

okulary Carrera

okulary przeciwsłoneczne

kolekcja Carrera jest skierowana do ludzi młodych

okulary carrera na wiosnę!