Rihanna podjęła kolejną współpracę z modową marką Dior. Tym razem piosenkarka uczestniczyła w zaprojektowaniu nowej kolekcji okularów przeciwsłonecznych. Okulary stanowią nowatorski projekt gwiazdy, chociaż kolaboracja nie jest czymś niezwykłych. RiRi  jest ambasadorką marki Dior i tego typu działania stanowią część jej pracy. Dior w takiej roli obsadzał wcześniej inne znane gwiazdy jak Charlize Theron, Marion Cotillard, Natalie Portman i Jennifer Lawrence.

Najnowsza kolekcja będzie składała się z sześciu par różnych okularów, w kolorach srebrnym, różowym, niebieskim, zielonym i czerwonym. W sprzedaży detalicznej trzeba będzie za nie zapłacić 840 dolarów, chociaż wersja luksusowa wysadzania 24-karatowym złotem to już koszt 1 950 dolarów.

Rihanna nazwała okulary La Forge, odwołując się do postaci z kultowej serii „Star Trek”. „Zawsze miałam obsesję na punkcie jego okularów, a kiedy zaczęłam współpracę z Dior i zobaczyłam te wszystkie materiały, którymi mogłam się bawić, to wszystko po prostu przyszło samo”, powiedziała RiRi. Projektant Dior, Mathieu Jamin zauważył, że Rihanna ma silną osobowość i jej kolekcja jest czymś wyjątkowym. Nowe okulary gwiazdy będą dostępne w sprzedaży na początku czerwca wyłącznie w sklepach Dior.