Jeśli podoba Wam się oldschoolowy styl, to koniecznie musicie zakupić odpowiednie obuwie. W końcu buty są najważniejsza częścią naszej garderoby. Obecnie czołowe firmy sportowe jak Nike, Puma czy Adidas, starają się powróci do mody oldschoolowej tworząc ciekawe wizualne obuwie. Warto się przyjrzeć ‘’kultowym’’ modelom. W końcu nie tylko będą służyły do chodzenia, ale przede wszystkim do wyrażania naszej osobowości.

Nike Air Force One
Klasyczny i najbardziej lubiany model obuwia firmy Nike. Nie tylko idealnie pasuje do sportowego stylu, ale przede wszystkim do stylu miejskiego.  Świetnie wyglądają do spodni zwężanych  u dołu jak i do nieco luźniejszych. Dostępne w różnych kolorach przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie. Cena również nie jest zawrotna.  Najprostszy model kosztuje około 280 złotych.

Adidas Pro
Model bardzo klasyczny- biały. Pasuje praktycznie do wszystkiego. Plusem tego modelu jest na pewno cena niecałe 200złotych. Z drugiej strony mały wybór kolorów , czyni je mało atrakcyjnymi. W Polsce są bardzo mało popularne, a tym samym  mogą się nie podobać każdemu.

Puma
Puma oferuje nam najmniej oldschoolowych modeli. Za model Munich zapłacimy około 180 złotych. Co jest ceną najniższą, to jednak nie są one bardzo trendy. Jeśli chodzi o wygodę Pumy jakoś zawsze mnie obcierały. Z drugiej strony na korzyść Pumy przemawia lekkość buta, która sprawia, że nasze stopy się tak nie męczą. Jednak design w dalszym ciągu pozostaje daleko w tyle za Nike czy Adidasem.

Jak dla mnie najmniej rozsądnym zakupem okazały się buty Pumy. Są nie tylko najmniej oldschoolowe, ale również nie za bardzo wygodne. Ja w dalszym ciągu pozostanę wielbicielką Nike Air Force One