Olivia Palermo ujawniła w tym tygodniu, że będzie teraz projektować biżuterię. Gwiazda "The City" współpracowała z Robertą Freymann nad naszyjnikami, które będą sprzedawane w sklepie Freymann na Upper East Side. Spec od marketingu powiedział również, że panie pracują nad "ekskluzywną ofertą sprzedaży detalicznej, prawdopodobnie w [Henri Bendel]." Kolejna celebrytka próbuje swoich sił w modzie? Nic nowego? Ale Olivia Palermo to nie taka tam sobie gwiazdka z nikąd. 
Bywalczyni i "zła dziewczynka" reality show "The city" Olivia Palermo to
córka wpływowego developera nieruchomości Douglasa Palermo. Dorastała w Nowym Jorku i Greenwich Connecticut. Studiowała na uniwersytecie w Paryżu, i uczęszczała na zajęcia w Parsons w Paryżu, by następnie dokończyć edukację na Parsons w Nowym Jorku. 
W 2007 roku znalazła się na okładce New York Magazine jako "It-girl".

Palermo zadebiutowała na scenie w Nowojorskiej szkole gdy dostrzegł ją Patrick McMullan fotograf. Od tego czasu ukazały sie jej zdjęcia w Vogue amerykańskim, Vodue chińskim, Vogue japońskim, Harper's Bazaar, Elle, in style, Life & style. Ok!. Od czasu 2008 i "The City", dokumentującego rozwijającą się karierę Whitney Port, Olivia stała się guru w sprawach mody. Jej styl to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Szczegóły są zawsze wypracowane, a wszystkie mankiety ustawione w szpic!
Roberta Freyman, rudowłosa piękność, mówiąca pięcioma językami, znana jest ze świetnego smaku. Sprzedawała kolorowe tuniki i torebki ze słomy na rynkach w Bangkoku, Sajgonie i Bombaju, gromadząc niezwykłe wzorzyste tkaniny i akcesoria. Teraz wypełniają one półki w jej nowojorskim sklepie. Znajdziesz tam naprawdę wyszukane rzeczy, szale jedwabne, metalowe bransoletki, boho sukienki. Jedno z ulubionych miejsc nowojorskich zakupoholiczek.
Biżuteria Olivi Palermo i Roberty Freyman zapowiada się ciekawie!