Młoda redaktorka mody, Patrycja Frańczak wyrusza w podróż dookoła świata... w podróż modową. Zapytacie, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ tak postanowiła, a osoby ambitne nie boją się wyzwań. Patrycja zna się na modzie, od lat pracuje w tej branży, a teraz spełnia się jeszcze jako przedsiębiorca. Od sierpnia 2014 prowadzi startup TraveLabel. Niezwykła podróż ma być doskonałą sposobnością do poznania świata mody od wewnątrz. Patrycja odwiedzi projektantów i ludzi z branży, pozna nowe marki modowe i włączy się w lokalne eventy.

Jeżeli tylko chcecie dowiedzieć się, jakimi prawami rządzi się świat mody w innych kulturach, czy moda ma znaczenie w każdym kraju lub jak wygląda street style, wkrótce poznacie odpowiedź. Projekt startuje 15 września w Londynie na London Fashion Week, później będzie Dubaj, New Delhi, Hongkong, Sydney, Sao Paulo i Nowy Jork. Razem 365 dni!

Patrycja specjalnie dla czytelników przygotowuje konkursy i na bieżąco będzie relacjonować swoją wyprawę. Właścicielka marki TraveLabel aktywnie działa na imprezach branżowych, dodatkowo prowadzi prelekcje. Planuje także wydanie e-booków, a na koniec jej podróży ukaże się książka.

Warto już teraz dołączyć do grona fanów, aby być zawsze na bieżąco! Więcej informacji o projekcie znajdziecie na oficjalnej stonie marki http://www.travelabel.com/ oraz na facebooku.

Trzymamy kciuki !!!