Prezentujemy trzy ciekawe sposoby na zimową opaleniznę. Każdy kosmetyk ma inną formę aplikacji: mus, piankę lub popularny lotion. Czyli dla każdego coś dobrego.

XEN-TAN MOUSSE INTENSE – to delikatny mus samoopalający, który może być aplikowany na chwilę przed wyjściem z domu, ponieważ schnie niemal natychmiastowo. Lekka struktura pianki nadaje jasny lub ciemny kolor skóry - w zależności od ilości nałożonego produktu. Preparat jest idealny dla osób używających samoopalacza po raz pierwszy oraz dla męskiej części klientów, którzy lubią produkty nie wymagające dużego wysiłku w stosowaniu. Produkt jest całkowicie pozbawiony nieprzyjemnego zapachu, idealny dla każdego rodzaju skóry.
Cena: 129,500 PLN (op./118 ml)

 


XEN-TAN MIST INTENSE – jest intensywną, szybkoschnącą mgiełką zawierającą składniki, które w połączeniu z opalaczem zapewniają ciemniejszy, głębszy i długotrwały oliwkowy kolor. Preparat zawiera zieloną herbatę, wyciągi z: aloesu, Ginkgo Biloba, ostropestu plamistego, masło Shea oraz cenne dla skóry antyoksydanty. Jest całkowicie pozbawiony nieprzyjemnego charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu. Drobna mgiełka rozprowadza się łatwo na skórze, nie pozostawia smug i dzięki temu można natychmiast uzyskać ciemny kolor utrzymujący się do 7 dni.
Cena: 129,50 PLN (op./148 ml)

 

XEN-TAN DARK LOTION zawładnął USA jak burza i został okrzyknięty ulubionym samoopalaczem przez listę gwiazd i osobistości na całym świecie. Jest to najpopularniejszy i najszybciej działający produkt firmy Xen-Tan. Jego czekoladowy kolor, nada twojej skórze intensywny, brązowy odcień zaraz po aplikacji. Przemiły zapach stawia XEN-TAN osobno od innych nieprzyjemnie pachnących samoopalaczy. Dzięki ciemnemu odcieniowi nie uzyskasz niechcianych pomarańczowych przebarwień na swojej skórze. Bogaty w olejki z kokosa i orzecha włoskiego nadaje luksusowy i piękny oraz pozbawiony smug efekt opalenizny utrzymujący się przez długi okres.
Cena: 156,50 PLN (op./236 ml)

 

Preparaty XEN-TAN dystrybuowane są w Polsce przez firmę BE-LUX, można je kupić na stronach internetowych: www.xen-tan.pl i www.be-lux.pl oraz w wybranych salonach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju. Zabiegi opalania natryskowego na kosmetykach Xen-Tan można wykonać w wybranych salonach kosmetycznych na terenie całego kraju.