Christina Aquilera w sesji zdjęciowej dla magazynu DT Spain! Czyżby marzenie mężczyzn nareszcie się ziściło? Niestety… To tylko złudzenie, które nazywa się Photoshop.

Christina Aguilera - DT Spain

Jeszcze do niedawna Christina Aquilera miała nie lada problem z nadmiarem kilogramów i choć większość z nas kibicowała jej w walce z tłuszczykiem, to nikt nie spodziewał się aż takich efektów, jakie możemy ujrzeć w najnowszym, kwietniowym wydaniu magazynu DT!


Christina Aguilera - DT Spain Christina Aguilera

Odchudzona, piękna, taka, jaką pamiętamy ją z lat jej świetności... Niestety, okazuje się, ze są to zdjęcia, które mieliśmy okazję oglądać przy okazji promocji albumu Bionic. Na niektórych z nich – prawdopodobnie – znajduje się piosenkarka, jednakże są to, jak możemy się przekonać, fotosy wyretuszowane do granic przyzwoitości i możliwości programu.

Christina Aguilera - DT SpainWidocznie, jak twierdzą niektórzy, łatwiej, szybciej i - przede wszystkim taniej jest zamieścić dawne zdjęcia gwiazdy, które mają udawać nowe, niż dokonać retuszu całej sylwetki piosenkarki, bo obecne, prawdziwe zdjęcia Christiny nie przypominają tych z sesji dla magazynu, co nie oznacza, że wygląda gorzej. Może moda na anorektyczki mija?

 

Autor: Dorota Bednarek