Myślicie o zmniejszeniu sobie nosa lub powiększeniu piersi? Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad operacją plastyczną proponujemy zapytanie się o to Twojego iPhona!
Zastanawiacie się co może mieć wspólnego Twój telefon z drugim podbródkiem?
Właśnie pojawiły się na rynku dwie nowe aplikacje na iPhona dla osób, które marzą o przejściu metamorfozy.

Pierwsza aplikacja to Shafer Plastic Surgery. Program jest bardzo prosty w obsłudze, bowiem zawiera FAQ dotyczące chirurgii plastycznej, czyli znajdziemy w nim 1000 pytań oraz odpowiedzi. Jeżeli spośród gotowców nie znajdziemy właściwych informacji, możemy sami zadać pytanie do twórcy aplikacji, doktora Davida Shafera. Czy rzeczywiście pan doktor odpowie tego nie wiemy, jednak Shafer Plastic Surgery kosztuje tylko $3.

Druga, ciekawsze aplikacja nazywa się iSurgeon. Dzięki niej możemy zobaczyć na swoim iPhonie jak będziemy wyglądali po operacji plastycznej. Ładujemy do Naszego iPhona swoje zdjęcie i wybieramy co dokładnie chcielibyśmy zmienić. Palcem sami powiększamy lub zmniejszamy różne części naszego ciała. Po kilku sekundach pojawia Nam się nowy obraz już “po” operacji. Program ISurgeon został stworzony przez Michael Salzhauer i bardzo możliwe, że zrobi prawdziwą furorę na rynku. 

W filmiku poniżej macie dokładną instrukcję obsługi jak korzystać z iSurgeon