W dzisiejszej rzeczywistości showbiznesu trzeba się wyróżniać aby nie przepaść w morzu różnej maści prawdziwych jak i tak zwanych artystów. Gwiazdy zdają się dobrze o tym wiedzieć i wymyślają coraz to nowe sposoby na to aby dać się zauważyć, na nowo zaistnieć, zainteresować sobą media a tym samym publiczność. 
Prywatne roznegliżowane zdjęcia które to niby przypadkiem wypływają do sieci, skandale obyczajowe, rozwody, adopcje dzieci z trzeciego świata, zdrady, czy w końcu prowokujący image, wszystkie te zabiegi zdają się krzyczeć „patrzcie na mnie”. 
W tym pędzie do oryginalności za wszelką cenę znalazło się kilka artystek, które postawiły na zwyczajność. Okazało się to bardzo dobrym sposobem na to aby się wyróżnić. Oto przykłady gwiazd, które przykuwają uwagę swoją normalnością:

Kristen Stewart
Młodziutka aktorka zdobyła ogromną popularność dzięki głównej roli w sadze o wampirach. Kristen od 10 lat zajmuje się aktorstwem, jednakże dopiero rola Belli w „Zmierzchu” uczyniła z niej rozpoznawalną gwiazdę. Pomimo ogromnej popularności i całego zamieszania jakie wytworzyło się wokół jej osoby młodziutka aktorka pozostała sobą. 
Jej image jest bardzo naturalny, często zobaczyć ją można w jeansach i trampkach, nie przesada z makijażem i wymyślnymi fryzurami. Dzięki temu intrygująca, lekko tajemnicza i mroczna uroda Stewart jest tak widoczna. Choć nie należy do klasycznych piękności to z pewnością przykuwa uwagę. Oby rozkwit kariery zawodowej nie zepsuł świeżości i naturalności jakimi które stanowią jej ogromny atut.  

Keira Knightley
Troszkę starsza i zdecydowanie bardziej aktorsko doświadczona koleżanka po fachu Kristen również nie należy do gwiazd które drzwiami i oknami pchają się na łamy tabloidów. Keira bardziej niż na skandalach skupia się na swoich rolach dzięki czemu pomimo młodego wieku może poszczycić się sporym dorobkiem i opinią dobrej i mądrej aktorki. Wizerunek Knightly nie jest sztucznie napompowany, wręcz przeciwnie aktorka przykuwa uwagę naturalnym, subtelnym pięknem. 

Emma Watson
Odtwórczyni roli Hermiony w filmach opowiadających losy młodego czarodzieja Harryego Pottera Pomimo popularności i dość dużych pieniędzy jakie młoda aktorka zarobiła w krótkim czasie woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Emma nie przesadza z kreowaniem swojego wizerunku i stara się na siłę zwrócić na siebie uwagi opinii publicznej. Wygląda naturalnie i dziewczęco, tym polega jej zdecydowany atut.

W zalewie marketingowych zagrywek, wymuskanych wizerunków i sztucznych uśmiechów jakim raczy nas showbiznes przyjemnie patrzy się na wszelkie przejawy naturalności. Chyba doszliśmy do momentu w którym zwyczajność jest bardziej oryginalna niż nie jedno dziwactwo.

A co wy myślicie o naturalności gwiazd?