Dziękujemy za dotychczasowe, duże zainteresowanie stroną www.JANTAJ.pl i za tak liczne zakupy w sklepie internetowym. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania, zwłaszcza osób, którym bliska jest kultura i osiągnięcia krajów Azji Południowo Wschodniej. Wszystkie nasze produkty są wyjątkowe i oryginalne. Sprowadzane są bezpośrednio z Birmy (Myanmaru), Tajlandii i Indii, ponieważ chcemy mieć pewność, że każdy produkt – przedmiot jest niepowtarzalny.

Dziękujemy również za pozytywne opinie i komentarze dotyczące serwisu oraz asortymentu dostępnego w naszym salonie.

W dalszym ciągu zachęcamy do zakupów niepowtarzalnych, oryginalnych obrazów, pochodzących z malowniczej i przepięknej Birmy. Każdy obraz jest unikatowy i ręcznie malowany na płótnie przez lokalnych artystów. Specjalna technika polegająca na mieszaniu barwników roślinnych nanoszona jest na płótno. Następnie całość powlekana jest farbą wodną, a na samym końcu gotowy obraz posypywany jest piaskiem pochodzącym z głównej i największej rzeki Birmy - Irawadi. W ten sposób powstaje niezwykłe dzieło.

 

jantaj obrazy

jantaj obrazy

jantaj obrazy

jantaj obrazy

jantaj obrazy

jantaj obrazy

jantaj obrazy

Oferujemy także orientalną biżuterię JANTAJ będącą połączeniem srebra najwyższej próby z masą perłową, muszlami, koralem, turkusem i skórą z płaszczki. Jako jedyni na rynku polskim posiadamy tak szeroki asortyment w tym segmencie. Zapewne Panie szukające naprawdę oryginalnych wzorów znajdą w naszym salonie coś niepowtarzalnego, na co inni będą spoglądać z podziwem i lekką nutką zazdrości.

biżuteria jantaj

biżuteria jantaj

biżuteria jantaj

biżuteria jantaj

W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę kadzideł zarówno w pojedynczych opakowaniach jak i w zestawach umieszczonych w drewnianych pudełkach wykonanych z drzewa mango. Wszystkie kadzidełka są naturalne i pochodzą z Indii.

kadzidła jantaj

W styczniu zaplanowaliśmy jeszcze bardziej wyjść Państwu na przeciw i dlatego wprowadzamy noworoczną promocję na wybrane obrazy z upustem 30 % ( obrazy duże pionowe i poziome) i 20% ( obrazy średnie), a na biżuterię 10%. Ponadto oferujemy 10% upustu na zestawy kadzidełek w drewnianych pudełkach. Promocja będzie trwała w okresie od 14 do 31 stycznia 2012 roku.

Zachęcamy do zakupów i życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2012 Roku.

Zapraszamy na stronę: http://jantaj.pl/